Ozark

i

Autor: Materiały prasowe Netflix

Ozark sezon 4 - obsada żegna się z serialem. Zobacz zakulisowy materiał z finałowej części

2022-04-15 10:42

Druga połowa 4. sezonu "Ozark" nadchodzi wielkimi krokami! Przez wszystkie odcinki w domu Byrde'ów rozgrywały się najważniejsze wydarzenia serialu. Obsada i ekipa postanowili powspominać to miejsce i się z nim pożegnać. Sprawdźcie zakulisowy materiał od Netfliksa.

Ozark sezon 4 już tuż, tuż. Niestety to ostatni raz, kiedy zobaczymy przygody naszych ulubionych bohaterów. Jeden z najlepiej ocenianych seriali na Netfliksie, właśnie nadlatuje na platformę streamingową i jeszcze w kwietniu będziemy mogli obejrzeć finałowe epizody. Niestety wszystko, co dobre, szybko się skończy. Pierwsze odcinki pojawiły się w lipcu 2017 roku, więc minęło prawie pięć lat, od kiedy śledzimy losy rodziny Byrde'ów. W styczniu 2022 pojawiły się pierwsze finałowe odcinki, a w kwietniu tego samego roku zadebiutują kolejne - i już ostatnie. Przez cały ten czas w domu naszych bohaterów działo się naprawdę wiele. Dlatego obsada postanowiła pokazać fanom to miejsce od przysłowiowej "kuchni".

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kim jest Anna? - gwiazda Ozark w nowym serialu Netfliksa

Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4

Ozark sezon 4 - kulisy serialu

Bohaterowie żegnają się z domem Byrde'ów. W materiale udostępnionym przez Netfliksa, obsada serialu wspomina to miejsce z wielkim sentymentem. Skylar Gaertner (Jonah Byrde) postanowił zabrać wszystkich fanów produkcji na zwiedzanie tej kultowej lokacji. W krótkim filmie swój głos zabrali nie tylko aktorzy, ale również ekipa filmowa, która pracowała przez ostatnie pięć lat przy popularnym tytule.

Ozark sezon 4 - kiedy premiera drugiej części?

Netflix podzielił finałowy sezon na dwie części (każda po 7 odcinków). Pierwsza zadebiutowała 21 stycznia 2022, a druga połowa pojawi się 29 kwietnia 2022 r. Czwarty sezon serialu Ozark jest już ostatnią odsłoną popularnego tytułu.

Sonda
Co sądzisz o podzieleniu 4. sezonu OZARK na dwie części?