Tokio 2020. Hurkacz - Broady: o której i gdzie oglądać mecz na żywo?

2021-07-26 10:08 Adrian Rybak
Hubert Hurkacz
Autor: PAWEL SKRABA / SUPER EXPRESS

Tokio 2020 trwa w najlepsze. Za nami już pierwsze najważniejsze rozgrywki sportowe. Rozpoczęła się już rywalizacja w tenisie ziemnym. Swoje pierwsze spotkanie zagrał już jeden z najlepszych polskich tenisistów - Hubert Hurkacz. Przed nim kolejna runda, w której zmierzy się z Liamem Broadym. Kiedy i gdzie obejrzeć mecz?

Tokio 2020 to wyjątkowe wydarzenie. W nietradycyjnych warunkach sportowcy z całego świata pojawili się w japońskiej stolicy aby walczyć o medale Igrzysk Olimpijskich. Pierwsze zostały już rozdane, ale Polacy dalej walczą o wyróżnienia. Jedną z takich osób jest nasz popularny tenisista Hubert Hurkacz, który niedawno dotarł aż do półfinału Wimbledonu. W Tokio zagrał już swój pierwszy mecz. Pokonał w nim Australijskiego sportowca Luke'a Saville'a, a więc tym samym awansował do drugiej rundy rozgrywek olimpijskich w tenisie ziemnym. Teraz jego rywalem będzie Brytyjczyk Liam Broady. Czy jego także uda mu się pokonać? To pytanie zadają sobie wszyscy polscy kibice, którzy już szykują się na to wyjątkowe spotkanie. Wiele osób szuka informacji o transmisji meczu. Gdzie go obejrzeć? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie niżej.

Materiał Partnera

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, w 2021 roku obchodzi Jubileusz 65-lecia. To #WielkieChwile nie tylko dla spółki, lecz także dla wszystkich miłośników sportu i kultury, którzy wiedzą, że ta znana Polakom firma była, jest i będzie największym mecenasem obu dziedzin życia.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Tokio 2020: mecz Hurkacz - Broady. Transmisja w TV

Mecz Hubert Hurkacz - Liam Broady na Igrzyskach Olimpijskich 2020 w Tokio to ważne spotkanie. Kibice już szykują się na wiele emocji. Transmisję z tego wydarzenia będzie można znaleźć w telewizji. Mecz rozpocznie się we wtorek 27 lipca o godzinie 4:00. Będzie można go obejrzeć na antenie dwóch kanałów - Eurosport 1 i TVP Sport.

Tokio 2020: mecz Hurkacz - Broady. Transmisja online

Dla tych, którzy nie mogą oglądać meczu w telewizji mamy dobrą informację. Transmisję będzie można znaleźć także w internecie. Szukać jej należy na stronie internetowej sport.tvp.pl, w aplikacji TVP Sport oraz w serwisie VOD player.pl.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE