Ilona Krawczyńska

i

Autor: AKPA Ilona Krawczyńska mówi, która para zrobiła na niej największe wrażenie w "TzG"

Taniec z gwiazdami

To oni zrobili największe wrażenie na zwyciężczyni "TzG". "Miałam ciary"

2024-04-12 12:34

Ilona Krawczyńska, czyli połowa duetu Siostry ADiHD gościła na widowni popularnego show Telewizji Polsat "Taniec z gwiazdami". Influencerka i współprowadząca program "Farma" nie ukrywała emocji. Powiedziała również, czyje taneczne popisy zrobiły na niej największe wrażenie. Spodziewacie się, kto mógł w niej wzbudzić takie emocje?

Ilona Krawczyńska zasłynęła w polskim show-biznesie jako influencerka. Wraz ze swoją o trzy lata starszą siostrą Mileną prowadzi konto z contentem lifestylowy na TikToku i Instagramie. Próbowała swoich sił także w konkursach piękności. Awansowała nawet do finału Miss Polski, jednak nie ona zdobyła koronę. Od jakiegoś czasu wraz z Marceliną Zawadzką prowadzi program "Farma", który emitowany jest na antenie stacji Polsat.

Ilona Krawczyńska zaatakowana przez uczestniczkę "Farmy"

Widzowie znakomicie pamiętają również jej taneczne wyczyny na parkiecie "Tańca z gwiazdami", w którym wraz z partnerującym jej Robertem Rowińskim sięgnęła po Kryształową Kulę w 13. edycji. Nic więc dziwnego, że celebrytka nadal chętnie śledzi poczynania gwiazd w tanecznym show. Podczas ostatniego odcinka zasiadła na widowni, gdzie żywo reagowała na występy tancerzy.

Ilona Krawczyńska mówi, kto zrobił na niej największe wrażenie w 14. edycji "TzG"

Ilona Krawczyńska pojawiła się na widowni tanecznego show Polsatu już po raz drugi. Motywem przewodnim szóstego docinka programu było disco. Współprowadząca show "Farma" w rozmowie z Polsat.pl wyznała, że szósty odcinek wzbudził w niej wielkie emocje.

Ta edycja jest na takim poziomie, że ja kilkukrotnie miałam ciary. Ja się darłam, nie byłam w stanie wysiedzieć na tym krześle. Patrzyłam, nie wiedząc w to, co się dzieje. Emocji też było bardzo dużo - powiedziała podekscytowana.

31-letnia influencerka wyznała także, że to Roksana Węgiel i Krzysztof Szczepaniak zachwycili ją najbardziej swoimi tanecznymi popisami. Zapytana o to, kto jej zdaniem sięgnie po Kryształową Kulę, powiedziała, że ciężko jest wskazać konkretną osobę, ponieważ jest kilka par, które w tej edycji prezentują się znakomicie.

Dla mnie najważniejsze jest to, żeby ta para wybroniła się na parkiecie tańcem, a w tej edycji jest kilka takich par i wybór będzie trudny tak naprawdę. Myślę, że tutaj głównie zadecydują widzowie - wyznała Krawczyńska.