Piotr Galus

i

Autor: materiały prasowe Polsat

To on prowadził Hugo! Piotr Galus zmienił się nie do poznania

2023-04-02 11:36

Piotr Galus dał się poznać szerszej publiczności, prowadząc dedykowany najmłodszym widzom program Hugo. Prezenter był ostatnim gospodarzem kultowego formatu, do którego dodzwaniały się dzieci i młodzież z całej Polski. Sprawdźcie, jak dziś wygląda. Ta metamorfoza robi wrażenie!

Jak dzisiaj wygląda Piotr Galus? Nad tym z pewnością zastanawia się niejeden dorosły wychowany na grze telewizyjnej Hugo. Emitowany od 2000 roku program cieszył się ogromną popularnością wśród dzieci i nastolatków. Miliony dzieciaków z całej Polski marzyły o tym, by choć przez chwilę pojawić się na antenie i udowodnić wszystkim widzom, że uda im się przejść tor przeszkód, a tym samym zdobyć atrakcyjne nagrody. Piotr Galus został prowadzącym kultowego teleturnieju w 2004 roku i spędził na tym stanowisku pięć lat. Po latach wyznał, że pracę, która zapewniła mu ogólnopolską rozpoznawalność, łączył wówczas ze studiami.

Zdecydowałem się na studia zaoczne. W weekendy zaraz po Hugo jechałem na uczelnię. Koledzy ze studiów wiedzieli, że spóźniam się dlatego, że właśnie obudziłem wszystkie dzieci w Polsce - wspominał w rozmowie z prowadzącym bloga Życie, muzyka, pasje.

Dziś Piotr Galus dalej działa w przestrzeni medialnej. Prowadzący Hugo jest dziennikarzem Polskiego Radia. Oprócz tego prowadzi też treningi na siłowni. Jego forma naprawdę robi wrażenie!

Jak dziś wygląda Walduś ze Świata według Kiepskich? Aktor zmienił się nie do poznania!

Gdzie trzymać pieniądze - w skarpecie czy na koncie?

Piotr Galus dzisiaj

Piotr Galus bez problemu łączy dwie największe pasje - dziennikarstwo i sport. Znany z formatu Hugo dziennikarz prowadzi treningi personalne zarówno na żywo, jak i w formie online, a efektami pracy na siłowni chętnie chwali się w swoich mediach społecznościowych. Z okazji 30-lecia telewizji Polsat w social mediach stacji pojawiły się archiwalne zdjęcia z nagrań programu Hugo. Zobaczcie, jaką metamorfozę przeszedł Piotr Galus. Mężczyzna zdradził, że chętnie opowie, jak trafił do teleturnieju.

Sonda
Pamiętasz program "Hugo"?