Jak dziś wygląda Walduś ze Świata według Kiepskich? Aktor zmienił się nie do poznania!

2022-11-08 14:46 Leon Pietrzak
Bartosz Żukowski / Walduś
Autor: AKPA

Co robi dziś Bartosz Żukowski? To on przez ponad 20 lat wcielał się w kultową rolę Waldusia w sitcomie Świat według Kiepskich. Rola w serialu przyniosła mu ogromną rozpoznawalność! Jak zmienił się przez lata? Czym się teraz zajmuje?

Jak wygląda dziś Walduś ze Świata według Kiepskich? W rolę kultowego "Cyca" wcielał się przez lata Bartosz Żukowski. Aktor zaczynał swoja karierę małymi rolami, m.in. w filmie "Pierścionek z orłem w koronie" Andrzeja Wajdy, czy "Szamance" Andrzeja Żuławskiego. Największą popularnością mógł pochwalić się dopiero po zagraniu w sitcomie "Świat według Kiepskich". Jako syn Ferdynanda (Andrzej Grabowski) i Halinki (Marzena Kipiel-Sztuka) skradł serca polskich widzów. W pierwszym odcinku komedii miał 24 lata. W 2022 roku skończył 47. Przez ten czas zmieniał się na oczach fanów. Jak wygląda teraz? Sprawdźcie!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Mariolka z Kiepskich KIEDYŚ i DZIŚ - jak bardzo zmieniła się znana aktorka?

Przepis na HITY Z TIKTOKA [B.O.T.A., FERRARI] | ESKA XD - Ale to już było! #59

Co robi dzisiaj Walduś z Kiepskich?

Bartosz Żukowski głównie występuje w teatrze. Można go oglądać m.in. w przedstawieniu "Sex, drugs & disco polo" w Garnizonu Sztuki w Warszawie. Mimo licznych spektakli, pojawia się również w filmach i serialach. Jedną z najnowszych kreacji Żukowskiego jest rola Dominika w komedii obyczajowej "Święty". Serial jest emitowany od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 na kanale Super Polsat.

Sonda
Czy "Świat według Kiepskich" to najlepszy polski sitcom?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE