Bartosz Żukowski / Walduś

i

Autor: AKPA

Jak dziś wygląda Walduś ze Świata według Kiepskich? Aktor zmienił się nie do poznania!

2022-11-08 14:46

Co robi dziś Bartosz Żukowski? To on przez ponad 20 lat wcielał się w kultową rolę Waldusia w sitcomie Świat według Kiepskich. Rola w serialu przyniosła mu ogromną rozpoznawalność! Jak zmienił się przez lata? Czym się teraz zajmuje?

Jak wygląda dziś Walduś ze Świata według Kiepskich? W rolę kultowego "Cyca" wcielał się przez lata Bartosz Żukowski. Aktor zaczynał swoja karierę małymi rolami, m.in. w filmie "Pierścionek z orłem w koronie" Andrzeja Wajdy, czy "Szamance" Andrzeja Żuławskiego. Największą popularnością mógł pochwalić się dopiero po zagraniu w sitcomie "Świat według Kiepskich". Jako syn Ferdynanda (Andrzej Grabowski) i Halinki (Marzena Kipiel-Sztuka) skradł serca polskich widzów. W pierwszym odcinku komedii miał 24 lata. W 2022 roku skończył 47. Przez ten czas zmieniał się na oczach fanów. Jak wygląda teraz? Sprawdźcie!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Mariolka z Kiepskich KIEDYŚ i DZIŚ - jak bardzo zmieniła się znana aktorka?

Przepis na HITY Z TIKTOKA [B.O.T.A., FERRARI] | ESKA XD - Ale to już było! #59

Co robi dzisiaj Walduś z Kiepskich?

Bartosz Żukowski głównie występuje w teatrze. Można go oglądać m.in. w przedstawieniu "Sex, drugs & disco polo" w Garnizonu Sztuki w Warszawie. Mimo licznych spektakli, pojawia się również w filmach i serialach. Jedną z najnowszych kreacji Żukowskiego jest rola Dominika w komedii obyczajowej "Święty". Serial jest emitowany od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 na kanale Super Polsat.

Sonda
Czy "Świat według Kiepskich" to najlepszy polski sitcom?