TVN zamknął swój znany kanał. Codziennie oglądały go tysiące osób

i

Autor: AKPA TVN zamknął swój znany kanał. Codziennie oglądały go tysiące osób

programy tv

To koniec popularnego programu. Wkrótce zniknie z anteny. Widzowie są zrozpaczeni!

2024-06-19 13:31

W ostatnim czasie TVN wprowadza znaczne zmiany w swojej ramówce. Jak widać, roszady wciąż trwają, a ma to związek z nadchodzącym sezonem letnim. Co takiego zatem zmieni się w jednej z największych telewizji w Polsce? Ku rozczarowaniu widzów z ramówki zniknie uwielbiany program.

Wakacje tuż tuż, stąd też i zmiany w telewizyjnych ramówkach. Ma to związek ze spadkiem oglądalności w tym okresie, przez które telewizja nie decyduje się na emisje premierowych odcinków swoich produkcji, a w zamian widzowie otrzymują powtórki seriali oraz filmów. Jednak i w tej kwestii nadawcy potrafią nas zaskoczyć.

Milionerzy znikają z TVN

Chodzi przede wszystkim o Milionerów — fanom programu nie będzie dane zapoznać się z powtórkami odcinków w ciągu najbliższych miesięcy. Zamiast tego ukaże się serial Belfer z Maciejem Stuhrnem w roli głównej. Są jednak niespodzianki! Swój telewizyjny debiut będzie miał serial Yellowstone, bowiem do tej pory był on dostępny wyłącznie na platformie Netflix czy SkyShowtime. To przedstawienie perypetii współczesnych kowbojów z Kevinem Costnerem czy Kelly Reilly w obsadzie.

Wrócą także powtórki Kuchennych Rewolucji z uwielbianą przez internautów Magdą Gessler.

Zmiany w wieczornych emisjach TVN

Fakty zamienią się miejscami ze Sportem i Pogodą, które będą puszczane od godziny 18:45. Przesunięciu ulegnie także program Uwaga! Program emitowany aktualnie o 19:55, ulegnie przesunięciu o 10 minut w dni powszednie, a w weekendy jeszcze o 5 minut wcześniej. Takie zmiany podjęto po raz pierwszy od 20-stu lat, bowiem stacja słynęła ze swoich stałych punktów codziennego programu.

Niewiarygodne, co Zygmunt Chajzer myśli o stacji TVN