To

i

Autor: Warner Bros/Courtesy Everett Collection

To 2 - zwiastun filmu sprawi, że będziecie mieć koszmary. Pennywise nie ma litości...

2019-05-09 15:08

Boicie się klaunów? Ten film z pewnością obudzi w was najgorsze lęki. To powraca z drugą częścią i wygląda na to, że kontynuacja horroru będzie jeszcze bardziej przerażająca niż pierwsza część. Sequel skupia się na wydarzeniach w Derry w 27 lat później. Przez ten czas bohaterowie zdążyli się zmienić, a co za tym idzie, będziemy mieć także nową obsadę. Jednak Pennywise - Tańczący Klaun jest cały czas taki sam - głodny twojego strachu...

To 2 - zwiastun kontynuacji filmu trafił do sieci. Baliście się na pierwszej części? Na dwójce będziecie przerażeni. A przynajmniej na to wskazuje pierwsza oficjalna zapowiedź filmu. Zdradzamy, o czym dokładnie ma opowiadać fabuła, kogo zobaczymy w obsadzie i kiedy horror z Pennywise'em trafi na ekrany polskich kin.

To 2 - o czym będzie sequel?

Pierwsza część filmu z 2017 roku opowiadała o grupie dzieciaków, zwanych Klubem Frajerów, którzy musieli stawić czoła Pennywise'owi, klaunowi, który co 27 lat wychodzi ze swojej kryjówki i poluje na ofiary w miasteczku Derry. Bohaterowie mają jednak świadomość, że za 27 lat koszmar powróci. W drugiej części filmu, tak jak obiecali sobie niemal trzy dekady wcześniej, wracają do rodzinnej miejscowości, aby raz na zawsze rozprawić się z Pennywise'em. Nie wiedzą jednak, że klaun powrócił znacznie silniejszy i o wiele bardziej okrutny.

Najlepsze seriale o seryjnych mordercach. Galeria

To 2 - obsada

W kontynuacji zobaczymy aktorów znanych z pierwszej części, ale także nową obsadę, która wcieli się w starsze wersje członków Klubu Frajerów. Na ekranie pojawią się m.in.:

  • James McAvoy - Bill Denbrough
  • Jessica Chastain - Beverly Marsh
  • Jay Ryan - Ben Hanscom
  • Bill Hader - Richie Tozier
  • Isaiah Mustafa - Mike Hanlon
  • James Ransone - Eddie Kaspbrak

To 2 - zwiastun

To 2 - kiedy premiera?

Pennywise powraca do kin już 6 września 2019.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE