Rolnik szuka żony 11

i

Autor: TVP.pl Rolnik szuka żony 11 - kandydaci na uczestników.

Gwiazdy

TikTokerka uczestniczką Rolnik szuka żony! Obserwuje ją ponad 100 tysięcy osób

2024-04-02 11:53

Poznaliśmy kandydatów na uczestników 11. edycji popularnego reality show Rolnik szuka żony. Największym zainteresowaniem widzów cieszy się zaledwie 23-letnia Wiktoria. Jak się jednak okazuje, wiele osób może już kojarzyć jej twarz. Młoda kobieta jest popularną osobą w internecie. Jej profil na TikToku obserwuje ponad 100 tysięcy użytkowników.

Rolnik szuka żony powraca z nową edycją. W Niedzielę Wielkanocną Telewizja Polska pokazała zerowy odcinek, w którym widzowie poznali 9 kandydatów na uczestników show. Najbardziej zwrócono uwagę na najmłodszą poszukiwaczkę miłości. Wiktoria Żmuda-Trzebiatowska ma 23 lata. Posiada 25-hekatowe gospodarstwo, które uprawia z rodzicami, a samo rolnictwo to nie tylko jej zawód, lecz również i pasja. Nie jest to jednak jedyne zajęcie Wiktorii. Dziewczyna poświęca dużo czasu na tworzenie materiałów na media społecznościowe. Nie bez powodu, ponieważ ma liczne grono odbiorców. Niewykluczone, że widzowie programu Rolnik szuka żony, którzy korzystają z TikToka, widzieli już jej twarz. 23-latka prowadzi profil, który obserwuje 120 tysięcy osób.

Rolnik szuka żony 11 - poznaliśmy rolników i rolniczki. Kto szuka miłości w nowej edycji?

Muzyka znika z TikToka ! Naga Taylor Swift, Friz i Sobel razem | Maks on air

Wiktora gwiazdą TikToka

Wiktoria Żmuda-Trzebiatowska postanowiła wykorzystać swoją rolniczą pracę do tworzenia contentu na TikToka. Na swoim popularnym profilu pokazuje swoje codzienne życie, w tym pracę jako rolniczka. Można ją tam znaleźć pod nazwą @wzmudatrzebiatowska. Aby zobaczyć filmy, trzeba ją zaobserwować, ponieważ konto jest prywatne.

Wiktoria Żmuda-Trzebiatowska - co o niej wiemy?

Wiktoria Żmuda-Trzebiatowska pochodzi z Pomorza i jest absolwentką Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Studiowała rolnictwo. Uwielbia kontakt z ludźmi, jazdę na rowerze i amatorską fotografię.