The Voice of Poland

i

Autor: AKPA

Programy

The Voice of Poland 2023 - FINALIŚCI. Kto jest w finale i kiedy odbędzie się emisja?

2023-11-19 15:54

Za nami półfinał 14. edycji muzycznego show. Trenerzy, wraz z widzami, podjęli niezwykle trudne decyzje, dzięki którym poznaliśmy czterech, niesamowicie uzdolnionych wokalistów, którzy zawalczą o tytuł Najlepszego Głosu w Polsce. Choć każdy z nich zdobył ogromne uznanie zarówno trenerów jak i widzów, to zwycięzca może być tylko jeden.

Choć mogłoby się wydawać, że dopiero co trenerzy wybierali swoich podopiecznych podczas przesłuchań w ciemno, to czas biegnie nieubłaganie szybko i wielkimi krokami zbliżamy się do poznania zwycięzcy 14. edycji programu. Finał The Voice of Poland 2023 wyłoni wokalistę, który według ekspertów i widzów programu posiada najlepszy głos w naszym kraju. Po niezwykle emocjonujących i pełnych wzruszeń odcinkach na żywo przyszedł czas na ostatni etap muzycznego show. Finaliści The Voice of Poland 2023 rozpoczęli już przygotowania do ostatniej prostej w programie. Macie już swoich faworytów?

Baron gotowy na bycie tatą? Muzyk zdradził wszystko na planie The Voice of Poland!

The Voice of Poland 2023 - kiedy finał?

Zwycięzca 14. edycji The Voice of Poland może być tylko jeden. Uczestnik, który dostanie najwięcej głosów od widzów, uzyska tytułu Najlepszego Głosu w Polsce, podpisze kontrakt z wytwórnią płytową oraz otrzyma 50 tysięcy złotych. Tego, kto zajmie pierwsze miejsce dowiemy się w sobotę, 25 listopada. Start transmisji tradycyjnie o 20:00 w TVP2.

The Voice of Poland 2023 - kto w finale?

O taką możliwość ubiega się po jednym wokaliście z drużyn: Marka Piekarczyka, Justyny Steczkowskiej, Lanberry oraz Tomsona Barona. Finaliści The Voice of Poland 2023 pokonali kilka tysięcy uzdolnionych wokalistów. Uczestnicy przeszli prawdziwy sprawdzian swoich umiejętności wokalnych oraz wytrwałości.

  • Drużyna Justyny Steczkowskiej - Maja Walentynowicz;
  • Drużyna Marka Piekarczyka - Antoni Zimnal;
  • Dużyna Tomsona i Barona - Becky Sangolo;
  • Drużyna Lanberry - Jan Górka.