The Voice of Poland 12 - kiedy i o której FINAŁ? Gdzie oglądać odcinek na żywo?

2021-12-04 16:52 ek
The Voice of Poland
Autor: Jan Bogacz / TVP

The Voice of Poland 12 powoli dobiega końca. Już niebawem poznamy kolejnego zwycięzcę, który dołączy do grona Najlepszych Głosów w Polsce z poprzednich edycji. Kiedy jest finał sezonu The Voice of Poland? Kiedy oglądać ostatni odcinek w telewizji i o której godzinie? Szczegóły na temat The Voice of Polnad 12, znajdziecie poniżej.

The Voice of Poland 12 - kiedy i o której FINAŁ? Gdzie oglądać odcinek na żywo? The Voice of Poland to muzyczne show, które od 2011 roku budzi ogromne emocje wśród widzów. To wszystko przez uczestników, którzy stają na scenie i prezentują się całej Polsce ze swoim muzycznym talentem. Niestety dwunasta edycja uwielbianego przez widzów programu Telewizyjnej Dwójki powoli dobiega końca. Już niebawem dowiemy się, kto stanie na podium i zgarnie nie tylko nagrodę pieniężną, ale także miano najlepszego głosu w Polsce. Na czerwonych fotelach jak zawsze zobaczymy czterech trenerów. W tej edycji w ich rolę wcielili się: Tomson i Baron, Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk oraz debiutująca Sylwia Grzeszczak. Kiedy obejrzeć ostatni odcinek The Voice of Poland w TV? Czy będzie na żywo? Kiedy i o której godzinie FINAŁ The Voice of Poland 12?

Steczkowska krzyczy na fałszującą uczestniczkę The Voice

The Voice of Poland 12 - finał [DATA, GODZINA, TRANSMISJA]

Kiedy i o której godzinie jest finał The Voice of Poland 12? Gdzie obejrzeć ostatni odcinek programu? Zwycięzcę jesiennej edycji The Voice of Poland 2021 poznamy już w sobotę 4 grudnia. Start finału jak zawsze o godzinie 20:00 na antenie TVP2. Odcinek odbędzie się na żywo.

The Voice of Poland 12 - finał [POWTÓRKA]

Gdzie będzie można obejrzeć powtórkę finału The Voice of Poland 12? Powtórka ostatniego odcinka będzie dostępna z pewnością na stronie internetowej vod.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej. Oprócz tego pojawi się także w telewizji na antenie TVP2 w niedzielę 5 grudnia, o godzinie 11:10.

Sonda
The Voice of Poland 12 - który trener najlepszy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE