Programy muzyczne

"The Voice Kids". Oni są dziś nie do poznania! Wielu z nich nie przypomina siebie sprzed lat. Jak dziś wyglądają?

"The Voice Kids" to najpopularniejszy muzyczny Talent Show w Polsce. Jego pierwsza edycja została wyemitowana na antenie telewizyjnej "dwójki" w 2018 roku. Przez sześć edycji do drużyn trenerów trafiło wielu niezwykle utalentowanych dzieciaków, którzy czarowali swoim głosem i urokiem osobistym. Jak zmienili się znani uczestnicy dziecięcego "Voice'a"?

Spis treści

  1. "The Voice Kids": muzyczne popisy w wykonaniu najmłodszych 
  2. Zasady "The Voice Kids" 
  3. Oni zwyciężyli dziecięcego "Voice'a" 
  4. Kiedy 7. edycja "The Voice Kids"? 

"The Voice Kids": muzyczne popisy w wykonaniu najmłodszych 

Programy TVP2 z serii "The Voice" od lat przyciągają przed ekrany telewizorów miliony fanów. Pierwszym formatem tego typu był "The Voice of Poland", który doczekał się już 13. edycji. Później, - w 2018 roku - zrealizowano po raz pierwszy "The Voice Kids", w którym swoje muzyczne umiejętności prezentują dzieci. Trzecim, a zarazem najmłodszym programem jest "The Voice Senior", którego 4, edycja została zrealizowana zimą 2023 roku. 

Do tej pory fani mieli możliwość oglądania sześciu edycji "The Voice Kids". W tym czasie na scenie pojawiło się mnóstwo dzieciaków, chcących zaprezentować swój muzyczny talent i zawalczyć o swoje marzenia. 

Czytaj też: Nie tylko Roksana Węgiel! Jej koleżanka z "The Voice Kids" też ma dużo starszego partnera

Zasady "The Voice Kids" 

Podobnie jak w dwóch pozostałych programach "The Voice", "The Voice Kids" także rozpoczyna się "przesłuchaniami w ciemno". Trenerzy nie widzą osoby występującej na scenie i całą swoją uwagę skupiają na jej głosie. W dziecięcej odsłonie "Voice'a" niejednokrotnie brały udział maluchy, które wyjątkowo rozczulały publiczność i trenerów. Zgodnie z zasadami, do programu mogą zgłaszać się dzieci w wieku 8-14 lat. Przedstawiciele "starszaków" często prezentują wysoki poziom, dorównujący dojrzałym gwiazdom. Kolejne etapy programu to: bitwy, nokauty i finał. 

Czytaj także: Dawid Kwiatkowski odchodzi z "The Voice Kids"

Oni zwyciężyli dziecięcego "Voice'a" 

W zrealizowanych do tej pory 6. edycjach "The Voice Kids" zwyciężyli:

  • I edycja - Roksana Węgiel (drużyna Edyty Górniak),
  • II edycja - AniKa Dąbrowska (drużyna Cleo),
  • III edycja - Marcin Maciejczak (drużyna Dawida Kwiatkowskiego),
  • IV edycja - Sara Egwu- James (drużyna Tomsona i Barona),
  • V edycja - Mateusz Krzykała (drużyna Cleo)
  • VI edycja - Martyna Gąsak (drużyna Dawida Kwiatkowskiego). 

Jak dziś wyglądają zwycięzcy i inni popularni uczestnicy wszystkich edycji "The Voice Kids"? Co u nich słychać? Zobacz w poniższej galerii 

Kiedy 7. edycja "The Voice Kids"? 

Na muzyczne popisy kolejnych młodych artystów, widzowie muszą jeszcze trochę poczekać. Podobnie jak w przypadku wszystkich poprzednich edycji "The Voice Kids", 7, odsłona talent show zrealizowana będzie na początku roku. W maju 2023 roku ruszyły zgłoszenia do programuPremiera siódmej edycji "The Voice" Kids zaplanowana jest na luty 2024 roku.