Ola Antoniak największym objawieniem The Voice Kids 7? Głos na miarę Aguilery!

i

Autor: Natasza Młudzik, Jan Bogacz / TVP

Programy

The Voice Kids 2024 - finał. Kiedy poznamy zwycięzcę 7. edycji? Data i godzina emisji

2024-04-16 16:14

The Voice Kids 7 dobiega końca. Wiele osób zastanawia się, kto wygra tegoroczną edycję. Kiedy poznamy zwycięzcę? Data emisji ostatniego odcinka popularnego programu muzycznego jest już znana. Telewizja Polska zdradziła dzień i godzinę emisji finału najpopularniejszego dziecięcego talent show w Polsce.

The Voice Kids to bez wątpienia jeden z najważniejszych programów w polskiej telewizji. Trwa 7. edycja, która według wielu fanów show, jest jednym z najmocniejszych sezonów. Od kilku tygodni widzowie Telewizji Polskiej mogą oglądać występy najbardziej wokalnie utalentowanych polskich dzieci i nastolatków. Wśród nich jest ktoś, kto dołączy do grona zwycięzców z poprzednich edycji. Przypomnijmy, że do tej pory nagroda główna powędrowała do Roksany Węgiel, Aniki Dąbrowskiej, Marcina Maciejczaka, Sary James, Mateusza Krzykały i Martyny Gąsak. Kto będzie następny? Tego dowiemy się po emisji ostatniego odcinka The Voice Kids 7. Kiedy odbędzie się finał? Oto najważniejsze informacje o dniu i godzinie zakończenia programu.

Natasza Urbańska w ogniu niewygodnych pytań w The Voice Kids!

The Voice Kids 6 - data finału

Wiadomo już, kiedy zakończy się 7. edycja programu The Voice Kids. Widzowie drugiego kanału Telewizji Polskiej poznają zwycięzcę w ostatnim tygodniu kwietnia. Oznacza to, że finał odbędzie się w sobotę, 27.04.2024. O której godzinie rozpocznie się emisja? O której będą wyniki?

The Voice Kids 6 - godzina finału

Godzina rozpoczęcia wielkiego finału nie będzie zaskoczeniem dla wiernych widzów The Voice Kids. Wielki finał, podobnie jak poprzednie odcinki, rozpocznie się o 20:00. Warto jednak pamiętać, że wyniki poznamy w drugiej części, która będzie realizowana na żywo i zacznie się o 22:15. Nazwisko zwycięzcy poznamy prawdopodobnie przed godziną 23:00.