Roksana Węgiel

i

Autor: AKPA

tylko u nas

Roksana Węgiel i Kevin Mglej zrobili WSPÓLNE tatuaże. "K" na jej nadgarstku to nie wszystko. Ma JESZCZE JEDEN!

2024-04-15 19:18

Roksana Węgiel zaskoczyła niedawno internautów, publikując w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym widać wytatuowaną na jej nadgarstku literkę "K". To oczywiście dowód miłości piosenkarki do jej ukochanego Kevina Mgleja. Inicjał nie jest jednak jedynym symbolem zdobiącym ciało Roxie. Artystka zdecydowała się na jeszcze jedną "dziarę".

Roksana Węgiel zdecydowała się nie na tatuaże. Zaledwie kilka dni temu wokalistka opublikowała na swoim Instagramie kolejne zdjęcia promujące markę bielizny, której jest twarzą. I choć oczywiście same fotografie wywołały spore emocje, to czujni internauci zauważyli, że na nadgarstku 19-letniej piosenkarki pojawił się tatuaż. Gwiazda zdecydowała się na wytatuowanie sobie literki "K", co nietrudno odczytać jako dowód jej miłości wobec Kevina Mgleja - 27-letniego autora piosenek, z którym związana jest od 2022 roku i z którym planuje stanąć na ślubnym kobiercu. Jak zauważyliśmy, pierwsza litera imienia Kevina nie jest jedyną "dziarą", na jakiej zrobienie zdecydowała się pełnoletnia Roksana. Na tej samej ręce Węgiel wytatuowała sobie coś jeszcze, a mianowicie nutkę - symbol jej wielkiej miłości do muzyki. Tylko u nas artystka zdradziła, kiedy zdecydowała się na zrobienie tatuaży i dlaczego nie pochwaliła się wizytą w studiu tatuażu w mediach społecznościowych.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej zrobili WSPÓLNE tatuaże

Tatuaże Roksany Węgiel

Roksana Węgiel ma nie jeden, a dwa tatuaże! W rozmowie za kulisami 7. odcinka "Tańca z gwiazdami" artystka zdradziła nam, że pierwsza litera imienia jej ukochanego oraz nutka zdobią jej ciało już od ubiegłego roku. Roxie nie chciała jednak ostentacyjnie ogłaszać, że zdecydowała się na wytatuowanie tych dwóch symboli. Co ciekawe - na wyatutowanie "R" zdecydował się też Kevin.

Wiesz co, to było jakoś, nie pamiętam, w grudniu. Nie chciałam ostentacyjnie pokazywać ludziom "o, robię dziarę". Nie chciałam z tego robić jakiejś wielkiej rzeczy, bo to jest tylko ciało. Mamy "matchy" dziarki z Kevinem, a tutaj taki motyw nutka, bo wiadomo, kocham muzykę, więc tak postanowiłam - wyznała.

Zobaczcie, jak wyglądają tatuaże Roksany Węgiel. Myślicie, że z czasem zrobi sobie ich więcej?

Roksana Węgiel i Michał Kassin

i

Autor: AKPA