Netflix

“The Umbrella Academy” wraca po raz ostatni. Co zobaczymy w 4. sezonie?

2024-07-10 11:15

“The Umbrella Academy” zakończy się wraz z 4. sezonem, który zadebiutuje na Netflixie jeszcze w te wakacje. Tymczasem w sieci pojawił się długo wyczekiwany zwiastun, a także opis fabuły. O czym opowie finałowa odsłona serialu i czego możemy się po niej spodziewać?

Nawet całkowite zrestartowanie osi czasu nie zapewniło rodzeństwu Hargreevesów poszukiwanego od dawna spokoju. Kim właściwie jest Ben, jaki spisek knuje Sir Reginald i czy członkowie Akademii Umbrella będą w stanie połączyć siły, aby ostatecznie pokonać przeciwności losu? Netflix uchylił rąbka tajemnicy i pokazał zwiastun 4. sezonu “The Umbrella Academy”.

“The Umbrella Academy”: o czym będzie 4. Sezon?

W oficjalnym opisie finałowej serii czytamy: Po kulminacyjnej rozgrywce w Hotelu Nicość, która doprowadziła do całkowitego zresetowania osi czasu, rodzeństwo Hargreevesów rozproszyło się po świecie. Pozbawieni mocy wszyscy muszą odnaleźć się w nowej rzeczywistości i nauczyć się sami sobie radzić — co im się udaje z bardzo różnym skutkiem. Jednak pułapek ich niesamowitego nowego świata nie można dłużej ignorować. Ich ojciec Reginald, cały i zdrowy, wychodzi z cienia i ujawnia się jako zarządca potężnego i nikczemnego imperium biznesowego. Tajemnicze stowarzyszenie znane jako “Strażnicy” organizuje tajne spotkania, a jego członkowie wierzą, że rzeczywistość, w której żyją, jest kłamstwem i nadchodzi moment rozliczenia. Otoczona przez dziwne, spiskujące nowe siły Akademia Umbrella musi zjednoczyć się po raz ostatni — i zaryzykować zachwianiem niepewnego pokoju, dla którego wszyscy tak wiele poświęcili — aby w końcu wszystko naprawić.

SPRAWDŹ TEŻ: Co oglądać w lipcu na Netflixie? Wśród nowości “Gang Zielonej Rękawiczki 2” i “Cały ten rap”

“The Umbrella Academy”: obsada i premiera. Kiedy finałowe odcinki trafią na Netflixa?

W 4. sezonie powrócą Aidan Gallagher (Numer Pięć), Robert Sheehan (Klaus), Elliot Page (Viktor), Tom Hopper (Luther), Emmy Raver-Lampman (Allison), David Castañeda (Diego), Colin Feore (Reginald), Justin H. Min (Sparrow Ben) oraz Ritu Arya (Lila). Ponadto do obsady dołączyli m.in.:

  • Nick Offerman (“The Last of Us”) jako dr Gene Thibedeau,
  • Megan Mullally (“Parks and Recreation”) jako Jean Thibedeau,
  • David Cross (“Bogaci bankruci”) jako Sy Grossman.

Wszystkie odcinki 4. sezonu “The Umbrella Academy” trafią do oferty Netflixa już 8 sierpnia.

Jak dobrze znasz popularne seriale Netfliksa?

Pytanie 1 z 11
W którym roku rozpoczyna się akcja "Stranger Things"?

Najlepsze seriale Netfliksa. Top10 produkcji, które powinniście obejrzeć

10 aktorów, o których nie wiedzieliście, że są muzykami | To Się Kręci #35