The Rain - sezon 4 powstanie? Jest szansa na kolejne odcinki serialu?

2020-08-07 15:49 aw
The Rain
Autor: screen youtube.com, kanał Netflix screen youtube.com

Znany nam świat to już przeszłość. Sześć lat po tym, jak w wyniku epidemii wywołanej morderczym wirusem przenoszonym przez deszcz umiera niemal cała populacja Skandynawii, duńskie rodzeństwo opuszcza bezpieczny bunkier i odkrywa straszliwą prawdę o losach ludzkości. Wkrótce potem brat i siostra dołączają do grupy innych młodych ocalałych. Tak przedstawia się opis serialu The Rain, którego pierwszy sezon trafił na Netflix w 2018 roku.

The Rain - sezon 4 powstanie? Jest szansa na kolejne odcinki serialu i co już wiadomo na ten temat? The Rain, mimo że ma grono wiernych fanów, nie należy do najlepiej ocenianych seriali platformy. Z tego powodu wiele osób mocno wątpiło, czy produkcja doczeka się trzeciego, a nawet wcześniej, drugiego sezonu. 

The Rain - sezon 4 powstanie?

Mimo tych obaw, trzeci sezon serialu trafił na Netflix 6 sierpnia 2020 roku. Podobnie jak sezon drugi, trzeci także składa się z 6 odcinków. Jak czytamy w opisie trzeciego sezonu serialu: 'jedno chce uratować świat, drugie chce stworzyć nowy. Bitwa między Rasmusem i Simone rozpoczyna się ponownie, gdy walczą o ocalenie tego, co zostało z ludzkości, jaką znamy. Wirus można zatrzymać'. Niestety, na tym historia bohaterów The Rain się kończy - sezon 3 jest ostatnim.

Ludzie i Bogowie. ZWIASTUN nowego serialu TVP. Kiedy premiera?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE