The Girls I've Been - nowy film Netflix z gwiazdami Stranger Things i Ozark. Co już wiadomo?

2020-07-29 13:24 PK
STRANGER THINGS
Autor: fot. Sony Music Polska

Co wyszłoby z połączenia dwóch świetnych seriali Netflix? Wkrótce będziemy mogli się o tym przekonać, bowiem Stranger Things i Ozark połączą siły! Jak? Sprawdźcie, co wiadomo o projekcie The Girls I've Been.

Netflix nie zwalnia tempa! Ozark i Stranger Things otrzymali nominacje do nagrody Emmy 2020 w kategorii "Najlepszy serial dramatyczny", a już wkrótce dwie gwiazdy tych seriali połączą siły i stworzą nową produkcję! The Girls I've Been, bo taką nazwę będzie nosić projekt, to adaptacja powieści autorstwa Tess Sharpe pod tym samym tytułem (premiera książki w 2021 roku). Millie Bobby Brown, czyli popularna Jedenasta ze Stranger Things znajdzie się w obsadzie aktorskiej, a producentem filmu będzie Jason Bateman, znany widzom Netlix z serialu Ozark, w którym wcielił się w Marty'ego Byrde'a.

The Girls I've Been to ekscytujący thriller, który koncentruje się na Norze, oszustce. Dziewczyna będzie musiała użyć swoich umiejętności oraz siły perswazji, aby uwolnić siebie, swoją dziewczynę oraz byłego chłopaka z trudnej sytuacji, w której przypadkowo się znaleźli. Jak podaje serwis Deadline premiera filmu ma nastąpić na początku 2021 roku.

Filmy dla młodzieży - najlepsze filmy o nastolatkach.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE