The Last of Us - 2 sezon powstanie

i

Autor: materiały prasowe HBO Max The Last of Us - 2 sezon powstanie

„The Last of Us” powróci z 2. sezonem! HBO Max zamówiło kolejne odcinki

2023-01-27 18:17

„The Last of Us” to jeden z największych hitów w dziejach HBO Max, zatem ogłoszenie zamówienia kolejnej odsłony było tylko formalnością. Tej oficjalnie dopełniono i wiemy już, że nasza serialowa przygoda z Joelem i Ellie potrwa nieco dłużej.

„The Last of Us” – 2. sezon oficjalnie zamówiony. Adaptacja popularnej gry studia Naughty Dog przyciągnęła przed ekrany miliony widzów, zgarniając przy tym wyśmienite recenzje.  Serial szybko stał się globalnym hitem, bijąc kolejne rekordy popularności i rozpalając media społecznościowe do czerwoności.

„The Last of Us” powróci z 2. sezonem. HBO Max zamówiło kolejne odcinki

„The Last of Us” to postapokaliptyczna opowieść rozgrywająca się dwadzieścia lat po upadku cywilizacji, gdy świat opanowała zaraza grzybów typu cordyceps. Drugi sezon opierał się będzie (zapewne) na drugiej odsłonie gry, która choć utrzymała wysoki poziom, wzbudziła trochę kontrowersji (przygotujcie się na mocarny plot twist).

Przewidywana data premiery nie jest oczywiście znana, ale myślę, że 2025 rok jest obecnie najbardziej realną opcją.

Jestem onieśmielony, zaszczycony i szczerze mówiąc przytłoczony tym, że tak wielu ludzi postanowiło śledzić naszą opowieść o losach Joela i Ellie. Współpraca z Craigiem Mazinem, naszą niesamowitą obsadą i ekipą oraz HBO przekroczyło moje, i tak już wysokie, oczekiwania”, powiedział Neil Druckmann. Teraz z absolutną przyjemnością możemy to powtórzyć w sezonie drugim. W imieniu całego składu Naughty Dog & PlayStation, dziękuję.

„The Last of Us” – ile odcinków liczy 1. sezon i kiedy premiera finału?

Zanim jednak przejdziemy do drugiego sezonu, musimy skończyć pierwszy. Te liczy dziewięć odcinków, które ukazują się każdego poniedziałku o 3:00 w HBO Max i 20:10 na antenie HBO. Finał wyemitowany zostanie zaś 13 marca.

Sonda
Co sądzisz o serialu „The Last of Us”?
Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE