Terrifier 2 zmierza do Polski! Kiedy i gdzie oglądać przygody maniakalnego zabójcy?

2022-12-08 11:18 Leon Pietrzak
Terrifier 2
Autor: Materiały prasowe

Nadchodzi najkrwawsza jatka w historii kina! "Terrifier 2: Masakra w święta" jeszcze w grudniu 2022 zadebiutuje na wielkich ekranach w całej Polsce. Widzowie mdleli i nie mogli wytrzymać do końca seansu. Czy w naszym kraju będzie podobnie?

Terrifier 2. Masakra w Święta rozgrywa się w Halloween i tym razem klaun Art., który nie zginął w pierwszej części, na swoje ofiary upatrzy Siennę (Lauren LaVerra), jej brata Jonathana, najbliższych oraz przyjaciół nastolatki. Maniakalny zabójca znowu pokaże swoją prawdziwą, bezlitosną twarz i udowodni, że jego okrucieństwo nie zna granic. Kierowany demonicznymi podszeptami tajemniczej istoty, a może własnej chorej psychiki, Art z precyzją szalonego artysty wprowadza w życie swój potworny plan. Podczas gdy granice między koszmarnym snem, a jawą coraz bardziej się zacierają, a kolejne ofiary giną w mękach, Sienna i Jonathan odkrywają rodzinną tajemnicę, która może okazać się dla nich jedyną szansą na przetrwanie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nowe horrory godne uwagi. TOP5 straszaków ostatnich lat

Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4

Terrifier 2 - inspiracje i kulisy

Co o kulisach roli w brutalnym horrorze powiedział David Howard Thornton, który wcielił się w psychopatycznego mordercę? Głównym bohaterem „Terrifier 2. Masakra w Święta” jest maniakalny zabójca Art, rzeźnik karmiący się ludzkim strachem i krwią. Tę makabryczną postać niezwykle przekonująco zagrał David Howard Thornton. Aktor bardzo starannie przygotowywał się do tego niezwykłego wyzwania. Jego dość szczególne inspiracje do roli mogą wprawić w osłupienie fanów horrorów. Dlaczego?

"Część inspiracji czerpałem analizując krwawą historię prawdziwych seryjnych morderców. Przygotowując się do odegrania postaci klauna Arta sięgnąłem też do najpopularniejszych złoczyńców znanych z klasycznych horrorów" - stwierdził aktor w jednym z wywiadów. To jednak nie wszystko.

"Niektórzy zdziwią się, że czerpałem pełnymi garściami z legend komedii, takich jak, np.: Charlie Chaplin, Rowan Atkinson i Doug Jones. Do tego zacnego grona dodam też Stefána Karla Stefánssona, mojego nieodżałowanego kumpla, którego podziwiałem w roli Robbiego Zgniłka w popularnej serii dla dzieci zatytułowanej „Leniuchowo". On był dla mnie prawdziwym mistrzem tego fachu. Szkoda, że odszedł cztery lata temu i od lat nie mogę zadzwonić do niego, by dał jakieś wskazówki czy rady" - dodał w jednej z rozmów odtwórca głównej roli.

Terrifier 2 - kiedy w Polsce? DATA, ZWIASTUN

O filmie "Terrifier 2. Masakra w Święta" mówi się, że to wyjątkowo drastyczny, okrutny i krwawy horror tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Takiej symfonii bólu i okrucieństwa do tej pory nikt w kinie nie doświadczył. Jeśli jednak ktoś będzie miał w sobie na tyle odwagi, by zmierzyć się z własnym lękiem, to czeka go niepowtarzalna okazja, by obejrzeć najbardziej pomysłowy horror w dziejach kina. Premiera kinowa w Polsce została zaplanowana na 23 grudnia 2022 r. Poniżej możecie zapoznać się z oficjalnym zwiastunem.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE