Terminator

i

Autor: Collection Christophel/East News

FILMY

Terminatora miał zagrać zupełnie ktoś inny! Schwarzenegger nie był pierwszym wyborem do kultowej roli

2023-03-27 14:28

Miał zagrać Terminatora, ale ostatecznie zagrał policjanta. I to w tym samym filmie! Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że Arnold Schwarzenegger nie był pierwszym wyborem do tytułowej roli. Kto mógł się w niej pojawić?

Chociaż trudno w to uwierzyć, to od premiery Terminatora minęło naprawdę sporo czasu. Elektroniczny morderca z przyszłości zaatakował na wielkich ekranach jeszcze w 1984 roku. Śmiało można powiedzieć, że to kawał czasu! Przez te wszystkie lata doczekaliśmy się przecież aż sześć części filmów pełnometrażowych, ale także jeden krótki metraż, serial i różnego rodzaju komiksy, książki oraz serię gier. W rolę tytułową w większości filmów cyklu wcielił się Arnold Schwarzenegger. Na początku Terminatora miał zagrać jednak zupełnie ktoś inny!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kto rzucił najwięcej "f*cków" w Sukcesji? Pierwsze miejsce nie należy do Logana!

Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3

Terminator w innej obsadzie? To on mógł zagrać tytułową postać!

Nie jest tajemnicą, że do roli Terminatora przymierzano... Lance'a Henriksena. James Cameron miał już okazję współpracować z aktorem przy innych projektach i to pod niego napisał scenariusz pierwszej części kultowego filmu. Ostatecznie jednak obsadzono go jako detektywa Hala Vukovicha, który prowadził śledztwo w sprawie brutalnych morderstw, a ostatecznie zginął podczas ataku T-800 na komisariat. Myślicie, że Henriksen pasowałby do roli Elektronicznego Zabójcy i zagrałby lepiej niż Schwarzenegger? Jeden z kalifornijskich artystów, Peter Murphy, postanowił sprawdzić, jak wyglądałby aktor w skórze głównego bohatera. Zdjęcia możecie obejrzeć poniżej.

Sonda
Lance Henriksen pasuje do roli Terminatora?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE