Sukcesja

i

Autor: Materiały TVN

CIEKAWOSTKA

Kto rzucił najwięcej "f*cków" w Sukcesji? Pierwsze miejsce nie należy do Logana!

2023-03-27 12:05

Sukcesja obelgami stoi. Mistrzem w rzucaniu soczystego "f*ck off" jest bez wątpienia Logan Roy. Jeden z fanów już jakiś czas temu zmontował nawet wszystkie jego wulgarne odzywki w jeden film. Co ciekawe, to jednak nie Logan ma na swoim koncie największą liczbę "f*cków"! Poniższe zestawienie może was zaskoczyć.

Sukcesja powróciła z czwartym sezonem, który jest już ostatnią historią niezwykle szalonej rodziny Royów. Praktycznie każda część cieszyła uszy widzów wieloma przekleństwami, chociaż nie ma co ukrywać, że to te wypowiedziane przez Logana Roya (Brian Cox) stały się znakiem rozpoznawczym serialu. "F*cki" Logana wielokrotnie krążyły w sieci w formie memów, a jeden z fanów po finałowym epizodzie 3. sezonu postanowił nawet zmontować je wszystkie w jeden film. I kiedy wszyscy myśleli, że to on ma na swoim koncie największą liczbę tego soczystego bluzgu, to okazuje się, że jednak niekoniecznie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Sukcesja w TVN - plan emisji. Kiedy oglądać odcinki? Data, godzina

Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3

Wszystkie "f*cki" w Sukcesji. Ile razy wulgaryzm padł w serialu?

Serwis "The Ringer" postanowił podliczyć wszystkie "f*cki" z Sukcesji i pochwalił się swoim zestawieniem na Twitterze. Oczywiście po emisji wszystkich odcinków 4. sezonu serialu jeszcze wszystko może się zmienić, ale na ten moment trudno będzie pobić rekord lidera w tej konkurencji. Co ciekawe, nie jest nim Logan Roy. Najwięcej "f*cków" wypowiedział Roman (Kieran Culkin). Bohater użył tego słowa aż 523 razy! Zestawienie możecie zobaczyć poniżej. Znajdują się tam również liczne wariacje tego wulgaryzmu.

Sonda
Który sezon Sukcesji jest najlepszy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE