Reality show

Temptation Island Polska - odcinek 3. Zdrada dosłownie wisi w powietrzu!

2023-09-20 16:54

Dziś pary przeżyją coś, co może zaważyć na ich relacjach. Panowie zobaczą, czy granice nie zostały przekroczone. Czeka ich pierwsze ognisko – jedyny moment, kiedy będą mogli podejrzeć, jaka atmosfera panuje w drugim domu. Pierwsze flirty, randki… czy będą mieć powody do zazdrości?

W czasie gdy „męski dom” stawia na zabawę,  w domu pań zapanuje nastrój życiowych rozmów i analiz... - Przez to, że Piotr jest przystojny, podoba się kobietom, ja jestem zazdrosna. Oczekuję jakiejś deklaracji, czynów – powie Joanna Umiastowska. - Złota dziewczyna jesteś. Przyszłaś tutaj albo ratować związek, albo roz***** - singiel Piotr Polak. - Jeśli on pójdzie z inną dziewczyną, wszystko będzie dla mnie jasne. A w jakim celu Ty tutaj przyszedłeś? - Chcę poznać dziewczynę, która będzie kiedyś moją żoną. Dla mnie rodzina jest naprawdę najważniejsza. - Mamy podobne cele, marzenia, to nas na pewno do siebie zbliża – podsumuje Piotr Polak.

"Temptation Island Polska" - powtórki. Gdzie oglądać odcinki po premierowej emisji?

Jak nakręcono BARBIE? Kulisy i ciekawostki z filmu | To Się Kręci #20

Temptation Island Polska - odc. 3. Dom pań

Zanim jednak zasiądą wieczorem przy ognisku, w domu panów zapanuje nerwowa atmosfera: - Zablokowałem się, bo zauważyłem, ze nie jesteście sobą – wyzna Piotr. - K***. Poznałem dziewczyny, wyluzowałem, bawię się, człowieku  no i tyle. Nie będę tu chodził spięty – odpowie Michał. - To jest Twoja sprawa. Siedź sobie, rób swoje – Piotr do singielki Oli. - Ale przyszedłeś. Wk***** mnie, to idź sobie, albo wytłumacz mi, o co Ci chodzi, no chłopie! - Mówię, że czuję, że nie jesteś sobą! –  odpowie jej Piotr.

Temptation Island Polska - emisja w TV

Polską wersję programu Temptation Island można oglądać w każdą środę od 6 września 2023 roku. Odcinki emitowane są o godzinie 21:05 na głównym kanale Telewizji Polsat.