Reality show

Taniec z gwiazdami. O tych wpadkach mówiła cała Polska! Tego widzowie na pewno nie zapomną

Wpadki to nieodłączny element programu "Taniec z gwiazdami". Wyskoki i akrobacje są niezwykle efektowne, ale również bardzo ryzykowne. Gwiazdy na parkiecie często odsłaniają za dużo. Bieliźniane wpadki to jednak nie wszystko! Upadki na parkiecie, pomyłki kostiumowe, pomylone kroki i zaskakujące reakcje jury. Przypominamy, co przez lata działo się w "Tańcu z gwiazdami".

Spis treści

  1. Wpadki w programie "Taniec z gwiazdami"
  2. Oto kilka najgłośniejszych wpadek z historii "Tańca z gwiazdami"
  3. Stroje na parkiecie często płatają różne figle

Wpadki w programie "Taniec z gwiazdami"

"Taniec z Gwiazdami" to prawdziwe widowisko, które od lat przyciąga miliony widzów przed telewizory. Program, w którym gwiazdy polskiego show-biznesu prezentują swoje taneczne umiejętności i rywalizują ze sobą na parkiecie liczy już w sumie 27 edycji. Ta najnowsza będzie pokazywana od 3 marca 2024 r. na antenie Polsatu.

"Taniec z Gwiazdami" to jednak nie tylko taneczne popisy gwiazd i celebrytów. Nieodzownym elementem programu są również wpadki, o które na parkiecie nietrudno! Potknięcia i upadki uczestników, kreacje ledwo zakrywające ciała, pomylone kroki czy zakłócenia techniczne stają się przedmiotem rozmów i dyskusji nie tylko w studiu, ale również widzów przed telewizorami czy fanów programu w internecie.

Czytaj także: "Taniec z gwiazdami". Tancerze i tancerki po latach. Niektórych ciężko rozpoznać na nowych zdjęciach

Oto kilka najgłośniejszych wpadek z historii "Tańca z gwiazdami"

  • Małgorzata Foremniak odsłoniła biust w tańcu z Rafałem Maserakiem,
  • Sylwia Lipka walczyła ze spodniami podczas występu z bratem,
  • Tomaszowi Barańskiemu pękły spodnie w kroku,
  • Jan Kliment upuścił Weronikę Marczuk w trakcie tańca,
  • Dominika Gwit poślizgnęła się podczas robienia gwiazdy na parkiecie

Najczęstszym rodzajem wpadek w "Tańcu z Gwiazdami" są pomylone kroki i upadki uczestników. Boleśnie przekonała się o tym m.in. Weronika Marczuk, którą Jan Kliment wypuścił z rąk. Była jurorka "You Can Dance" wyrżnęła całą sobą na podłogę, a kamery uchwyciły, jak po wpadce trzyma się za nos. To musiało zaboleć!

Stroje na parkiecie często płatają różne figle

Wpadki kostiumowe są równie częste, co upadki na parkiecie, w końcu w żywiołowym tańcu o pęknięte spodnie czy rozdartą sukienkę nietrudno. Pamiętacie jak Tomasz Gimper Działowy zgubił perukę podczas swojego finałowego show dance? Włosy odpadły mu w trakcie występu! Albo jak Tomaszowi Barańskiemu pękły spodnie w kroku?

Kostiumową wpadkę w "Tańcu z gwiazdami" zaliczyła także kiedyś uczestniczka a dziś jurorka programu, Ewa Kasprzyk. Aktorce rozdarła się sukienka na szwie pod pachą.

Kostiumy uczestników "Tańca z Gwiazdami" niewiele pozostawiają wyobraźni. Pupą w stronę publiczności świeciły takie gwiazdy jak: Katarzyna Cichopek, Edyta Górniak, Tatiana Okupnik czy Dominika Gwit. O nieudanej gwieździe tej ostatniej mówili kiedyś wszyscy!

Polecamy: Oni nie chcą wystąpić w "Tańcu z gwiazdami"! Od lat konsekwentnie odmawiają

Zobaczcie w galerii, kto jeszcze zaliczył wpadkę w na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". Niektórzy świecili golizną w błysku fleszy, innym tak poplątały się nogi, że przewracali się na parkiecie!