Reality show

Oni nie chcą wystąpić w "Tańcu z gwiazdami"! Od lat konsekwentnie odmawiają

"Taniec z gwiazdami" to jeden z najpopularniejszych formatów rozrywkowych w Polsce. Mnóstwo gwiazd i celebrytów marzy o zatańczeniu na słynnym parkiecie, ale są i tacy, którzy od lat stanowczo odmawiają udziału w "Tańcu z gwiazdami". O kim mowa? Poznaj w naszej galerii gwiazdy, które odrzuciły propozycję wzięcia udziału w tanecznym show.

Spis treści

  1. Taniec z gwiazdami – 14. edycja już niebawem w Polsacie
  2. Te gwiazdy nie chcą zatańczyć w "Tańcu z gwiazdami"

Taniec z gwiazdami – 14. edycja już niebawem w Polsacie

Przed nami kolejna odsłona rywalizacji o Kryształową Kulę. Już wiosną 2024 r. na antenie Polsatu będzie można oglądać 14. edycję "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Jak co edycję, w sieci ruszyła już giełda nazwisk, a o tym, kto wystąpi w tanecznym show przekonamy się już niebawem. Mówi się, że propozycję udziału w "Tańcu z gwiazdami" przyjęli m.in. Maffashion, Roksana Węgiel, Dagmara Kaźmierska i Maciej Musiał.

Czytaj też: Tancerze i tancerki "Tańca z gwiazdami" po latach. Niektórych ciężko rozpoznać!

Kto w poprzednich latach zgodził się zatańczyć w programie? Julia Wieniawa, Natalia Janoszek, Krzysztof Rutkowski, Oliwia Bieniuk, Izabela Małysz, Barbara Kurdej-Szatan, Agnieszka Radwańska, Beata Tadla, Joanna Opozda i wielu, wielu innych.

Te gwiazdy nie chcą zatańczyć w "Tańcu z gwiazdami"

Niektórzy celebryci i artyści od lat konsekwentnie odmawiają występu w tanecznym show. Dlaczego? Jedną z takich osób jest Grażyna Torbicka, która raz za razem odrzucała oferty producentów programu. "Nie byłoby więc możliwe, żebym mogła poświęcić tańcowi tyle czasu, ile byłoby trzeba. Zajmuję się troszeczkę innymi dyscyplinami. Udział w "Tańcu z gwiazdami" wizerunkowo nie odpowiadałby temu, co robię. To nie dla mnie" – tłumaczyła w rozmowie z Faktem.

W roli uczestniczki "Tańca z gwiazdami" nie zobaczymy też Dody, która zapraszana jest od samego początku istnienia programu. Artystka bardzo lubi ten program, ale ze względu na problemy z kręgosłupem zawsze odmawia.

Wielkim marzeniem Niny Terentiew był zobaczyć na parkiecie Bogusława Lindę, ale aktor odmówił. Pierwszego twardziela polskiego kina nie skusiły wielkie pieniądze i na razie nic nie wskazuje na to, że wkrótce miałby zmienić zdanie. Borys Szyc konsekwentnie odmawia udziału w "Tańcu z gwiazdami", podobnie zresztą jak Natalia Kukulska, Hanna Lis i Małgorzata Kożuchowska.

Ostatnio głośno zrobiło się o występie Izabeli Trojanowskiej w 14. edycji "Tańca z gwiazdami". Legendarna wokalistka miała jednak odmówić udziału w najnowszej odsłonie tanecznego show Polsatu.

Owszem, zaproponowano mi uczestnictwo w show, ale odrzuciłam ofertę nie ze względu na pieniądze. Poszło zupełnie o coś innego, nie mogę zdradzać szczegółów, ale temat uważam już za zamknięty. Może chodziło o to, by wzbudzić niechęć do mojej osoby? Że jestem skąpa i chciwa? Bardziej obstawiam, że "tajemniczemu informatorowi" zabrakło funduszy na urlop i postanowił szybko zarobić na wakacje - powiedziała Izabela Trojanowska Faktowi.

"Taniec z gwiazdami" pomógł rozwinąć karierę niejednej gwieździe, ale nie wszyscy marzą o pląsach na parkiecie. Kto jeszcze odrzucił zaproszenie do udziału w "Tańcu z gwiazdami"? Zobacz w naszej galerii!

Obsada Mody na sukces po latach. Tak teraz wyglądają aktorzy, którzy zagrali w legendarnym tasiemcu