Taniec z gwiazdami

Taniec z Gwiazdami 21.04.2024 - kto odpadł? Widzowie nie kryją oburzenia: "To żart?"

2024-04-21 22:19

W niedzielę 21 kwietnia w "Tańcu z gwiazdami" pary walczyły o awans do półfinału programu. Tym razem na uczestników czekało trudne zadanie. Na parkiecie zatańczyli nie tylko ze swoimi trenerami, ale także z najbliższymi. Jak poradzili sobie z tym wyzwaniem? Kto awansował do dalszego etapu? Wiemy, która para pożegnała się z programem w 8. odcinku.

Kolejna niedziela z tanecznym show stacji Polsat "Taniec z gwiazdami" i jeszcze większe emocje! Tym razem na uczestników czekało nie lada wyzwanie, ponieważ zatańczyli nie w duetach, a w tercetach! Podczas jednego z tańców na parkiecie towarzyszyli im ich najbliżsi, którzy do tej pory ich taneczne wyczyny obserwowali z bezpiecznej pozycji widza.

Roksana Węgiel wygra Taniec z Gwiazdami? Pavlovic ma swoją faworytkę!

Emocje sięgały zenitu jeszcze przed emisją ósmego, ćwierćfinałowego odcinka "Tańca z gwiazdami". Wszystko za sprawą rezygnacji Dagmary Kaźmierskiej, która smutną informację o problemach zdrowotnych, które uniemożliwiały jej występ, przekazała zaledwie na 3 dni przed emisją odcinka. Do gry zatem wrócił Krzysztof Szczepaniak, który mimo wysokich not od jurorów, głosami widzów musiał pożegnać się z marzeniami o zdobyciu Kryształowej Kuli w siódmym odcinku.

Zanim jednak rozpoczęła się rywalizacja z widzami i uczestnikami pożegnała się "Królowa życia", która nie pojawiła się w studiu osobiście. Dagmara pojawiła się na wielkim ekranie i z wrodzonym sobie poczuciem humoru zwróciła się do wszystkich.

Dobry wieczór wszystkim. Cześć Hakielku. Gorzej bywało i brawo bili. Boli mnie wszystko, ale jestem z wami sercem. Musicie dalej oglądać program. Poprzeczka jest wysoko i ja już nie psuje tego obrazka - powiedziała Dagmara.

Te pary zachwycają od początku. Najwyższe noty otrzymali i tym razem!

Jako pierwsi na parkiecie pojawili się Roksana Węgiel i Michał Kassin. Ich zmysłowa rumba do melodii "Wicked Game" z repertuaru Chrisa Isaaka zachwyciła jurorów, którzy przyznali parze maksymalną liczbę punktów! "To był taki szałowy, zmysłowy zawrót głowy" - oceniła ich rumbę Ewa Kasprzyk.

Tuż po nich miejsce na parkiecie zajęli powracający Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka, którzy również wykonali rumbę. Po zakończonym wykonaniu widzowie wiwatowali z zachwytu. Para miała bowiem jedynie dwa dni na przygotowanie się do odcinka. "Zatańczyłeś od pięty, ale przykryłeś to wszystko, brawo. Wróciłeś i tak pięknie zatańczyłeś" - powiedziała Iwona Pavlović.

Ich występ został wysoko oceniony przez jurorów. Szczapaniak i Janicka otrzymali 35 punktów.

Trzeci w kolejności tego wieczora był Maciej Musiał, który z Darią Sytą zatańczyli foxtrota. Za swój taniec otrzymali, podobnie, jak Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka, 35 punktów.

Tuż po tańcu Macieja Musiała przyszedł czas na Anitę Sokołowską i Jacka Jeshke, którzy brawurowo zatańczyli niezwykle ekspresyjny taniec współczesny. Ich występ także zachwycił jurorów, którzy przyznali Anicie i Jackowi najwyższe możliwe noty!

Ostatnią parą podczas pierwszej rundy była Julia "Maffashion" Kuczyńska i Michał Danilczuk. Tym razem wykonali oni foxtrota do utworu Bruno Marsa. W ich przypadku cała czwórka jury także sięgnęła po tabliczki z najwyższą notą!

Uczestnicy zatańczyli ze swoimi bliskimi. Walka była niezwykle wyrównana!

W drugiej części ćwierćfinałowego odcinka na uczestników czekało nie lada wyzwanie. Tym razem tańczyli nie w duetach, a tercetach wraz ze swoimi bliskimi. Swoje umiejętności zaprezentowali kolejno:

Pierwszym tercetem, który zaprezentował się na parkiecie była Roksana Węgiel i Michał Kassin oraz Kevin Mglej, którzy za ogniste tango otrzymali 40 punktów!

Po pełnym pasji tańcu Roxie przyszedł czas na Krzysztofa Szczepanika, któremu towarzyszyła ukochana Aleksandra. Za swojego walca angielskiego od jury dostali najwyższe noty!

Maciej Musiał i Daria Syta i mama Macieja, Anna Markiewicz-Musiał zatańczyli Jive’a, za którego jury oceniło również najwyższymi notami!

Anita Sokołowska i Jacek Jeschke oraz brat aktorki, Leszek zatańczyli dla nas walca wiedeńskiego, za którego od jury dostali 38 punktów.

Jako ostatnia w tercetach wystąpiła Julia Maffashion Kuczyńska i Michał Danilczuk oraz przyjaciółka influencerki, Kasia zatańczyli salsę, za którą otrzymali od jury 40 punktów.

Taniec z Gwiazdami 21.04.2024 - KTO ODPADŁ?

Niestety, reguły programu są nieubłagane, dlatego i w tym odcinku musieliśmy pożegnać jedną parę. W półfinale nie zobaczymy już Krzysztofa Szczepanika i Sary Janickiej, którzy powrócili po rezygnacji Dagmary Kaźmierskiej. Widzowie nie kryją oburzenia, choć, jak podkreślał Krzysztof Ibisz, to oni mają decydujący głos.

Taniec z Gwiazdami 28.04.2024 - kto wystąpi?

Walka o półfinał była bardzo zacięta. W dziewiątym odcinku zobaczymy cztery pary, które powalczą o udział w finale show, który odbędzie się 5 maja. Będą to:

1. Roksana Węgiel i Michał Kassin

2. Maciej Musiał i Daria Syta

3. Anita Sokołowska i Jacek Jeschke

4. Julia Maffashion Kuczyńska i Michał Danilczuk

Listen on Spreaker.