Taniec z gwiazdami 2021 - widzowie oburzeni doborem gwiazd. W sieci zawrzało

2021-07-21 12:53 kg
Taniec z Gwiazdami, 16.10.2020: Kto odpadł? Zobaczcie zdjęcia z TzG!
Autor: mat. pras. / Polsat Taniec z Gwiazdami, 16.10.2020: Kto odpadł? Zobaczcie zdjęcia z TzG!

Wielkimi krokami zbliża się od dawna wyczekiwana, dwunasta edycja Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Po raz kolejny aktorzy, muzycy, sportowcy oraz celebryci zaprezentują nam swoje taneczne umiejętności, a ich występy oceniać będzie jury w składzie: Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski oraz Michał Malitowski. Wśród uczestników tanecznego show Polsatu znaleźli się między innymi: Sylwia Bomba, Oliwia Bieniuk czy też Izabela Małysz. Dobór gwiazd zaskoczył widzów, którzy w sieci nie kryją swojego oburzenia. Sprawdźcie szczegóły.

Taniec z gwiazdami 2021 - widzowie oburzeni doborem gwiazd. Taniec z gwiazdami to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w polskiej telewizji. Taneczne show gości na antenie Polsatu od 2014 roku i niezmiennie cieszy się niesłabnącą popularnością wśród widzów. Do tej pory swój taneczny talent zaprezentowały takie gwiazdy jak: Aneta Zając, Marta Wierzbicka, Agnieszka Sienkiewicz, Ewa Kasprzyk czy też Anna Cieślak. Gwiazdy dwunastej edycji show budzą skrajne emocje. 

Top 10 komedii romantycznych. Te filmy o miłości musisz obejrzeć

Taniec z gwiazdami 2021 - widzowie oburzeni doborem gwiazd

W jesiennej ramówce Polsatu premierę będzie mieć dwunasta edycja Tańca z gwiazdami. Wśród uczestników znaleźli się: Oliwia Bieniuk, Sylwia Bomba, Łukasz Juras Jurkowski, Magdalena Kajrowicz-Zapała, Radosław Liszewski, Izabela Małysz, Piotr Mróz, Kinga Sawczuk, Denis Urubko oraz Wojciech Węcławowicz. Widzowie są oburzeni gwiazdorskim składem nadchodzącej edycji i uważają, że będzie to najgorsza edycja popularnego show. Na Instagramie programu pojawiło się mnóstwo krytycznych komentarzy (pisownia oryginalna):

Jeżeli chcecie Państwo pozostawiać dalej ten format, to czas zmienić nazwę 😉

Najgorszy skład wszystkich edycji Tzg😕 tak źle jeszcze nie było. Zrobiliście sobie jaja z fanów/ widzów tego programu 👎 pierwszy raz nie obejrzę ani jednego odcinka.

NO Z TAKĄ ''PLEJADA GWIAZD" TO Z KONKURENCJA NIE MACIE SZANS. CHYBA GORSZEJ EDYCJI POD WZGLEDEM GWIAZD NIE BYŁO

Nawet nie będę oglądała tej edycji, strasznie słaba będzie pod względem większości nazwisk, które nawet nie są gwiazdami.

Lepiej jak zmienicie nazwę na "jak oni zatańczą" xD

Część fanów programu uważa, że w 12. edycji Tańca z gwiazdami tancerze będą większymi gwiazdami od uczestników. Zgadzacie się z ich opinią?

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE