Taniec z gwiazdami 2020 - FINAŁ. Kiedy poznamy zwycięzców 11. edycji?

2020-10-20 8:12 AW
Taniec z Gwiazdami 18.09.2020
Autor: mat. pras. / Polsat Taniec z Gwiazdami 18.09.2020

Ta edycja Tańca z gwiazdami jest wyjątkowa. Twórcy tego programu jako pierwsi podjęli decyzję o przerwaniu jej wiosną i przełożeniu na jesień z powodu pandemii. Fakt ten spowodował, że nie wszystkie pary mogły powrócić na parkiet, jednak mimo to już od września Taniec z gwiazdami powrócił do polsatowskiej ramówki z kolejnymi odcinkami.

Taniec z gwiazdami 2020 - FINAŁ. Kiedy poznamy zwycięzców 11. edycji? Która para w tym roku wytańczy sobie Kryształową Kulę? W poprzedniej, 10. edycji tanecznego show ten zaszczyt przypadł w udziale Damianowi Kordasowi i Janji Lesar. W odcinkach wznowionych jesienią Lesar zdecydowała się jednak nie powrócić do programu z powodów osobistych. Z udziału w programie zrezygnował także Marcin Bosak.

Taniec z gwiazdami 2020 - FINAŁ. Kiedy poznamy zwycięzców 11. edycji?

11. edycja Tańca z gwiazdami rozpoczęła się 6 marca. Polsat wyemitował wiosną jednak wówczas jedynie dwa odcinki programu, bo już 13 marca podjęto decyzję o zawieszeniu emisji show. Program powrócił do ramówki od 4 września. Do tej pory w każdej edycji programu było 10 bądź 11 odcinków. Identycznie jest tym razem, finał Tańca z gwiazdami zobaczymy 23 października.

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE