Taniec z Gwiazdami jesień 2020 - POWTÓRKI. Kiedy i gdzie oglądać odcinki 11. edycji?

2020-10-10 19:01 AW
Taniec z Gwiazdami 2020 - uczestnicy
Autor: MAREK KUDELSKI / SUPER EXPRESS Taniec z Gwiazdami 2020 - uczestnicy

Po kilkumiesięcznej przerwie gwiazdy i tancerze wracają na parkiet. Przed nami XI edycja „Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami”. Wyjątkowe taneczne show, które dosłownie kipi od emocji i wrażeń, gdzie rywalizacja miesza się ze wzruszeniem i łzami szczęścia. Kto tym razem wytańczy zwycięstwo i Kryształową Kulę? Dwa pierwsze odcinki show, które zostały wyemitowane wiosną 2020 roku, pokazały, że poziom XI edycji „Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami” jest bardzo wysoki.

Taniec z Gwiazdami jesień 2020 - POWTÓRKI. Kiedy i gdzie oglądać odcinki 11. edycji? W jury niezmiennie zasiądą: surowa Iwona Pavlović, sypiący anegdotami Andrzej Grabowski i wielokrotny mistrz świata w tańcu – Michał Malitowski! Program poprowadzi niezawodny duet Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz.

Taniec z Gwiazdami jesień 2020 - POWTÓRKI. Kiedy i gdzie oglądać odcinki 11. edycji?

Taneczne show powraca na Polsat już od 4 września, w każdy piątek o godz. 20:05. Polsat póki co nie przewiduje telewizyjnych powtórek emitowanych na żywo odcinków programu. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby odcinek, którego nie mogliśmy obejrzeć premierowo, nadrobić w internecie. Po emisji telewizyjnej, odcinki Tańca z Gwiazdami można oglądać w serwisie Ipla.tv.

Na parkiecie zatańczą: Piosenkarka Ania Karwan w parze z Jankiem Klimentem. Aktorka, wokalistka i influencerka Julia Wieniawa ze Stefano Terrazzino. Serialowa Julka z Przyjaciółek Nicole Bogdanowicz z Kamilem Kuroczko. Modelka Edyta Zając w towarzystwie debiutującego na parkiecie Michała Bartkiewicza. Gwiazda Internetu, piosenkarka i youtuberka Sylwia Lipka wraz z weteranem show Polsatu, Rafałem Maserakiem. Pogodynka Polsatu i Polsat News Milena Rostkowska-Galant, a partneruje jej zwycięzca V edycji Jacek Jeschke. Aktor Tomasz Oświeciński z nową trenerką Wiktorią Omyłą. Aktor, twórca kabaretowy, rockman i sportowiec w jednym – Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa . Uczestnik „Ninja Warrior Polska” Sylwester Wilk, który z każdej opresji wychodzi cało, a u jego boku Hanna Żudziewicz, laureatka VI edycji „Tańca z Gwiazdami". Zwycięzca „Love Island. Wyspa miłości”, trener tenisa Mikołaj Jędruszczak, któremu w tanecznych zmaganiach towarzyszy Sylwia Madeńska, partnerka także w życiu prywatnym.

Anna Mrozowska: Gwiazda serialu „Ludzie i Bogowie” Musiałam ukrywać tatuaże
NAJNOWSZE