Ta jedyna odc. 1, 2, 3: Luis Miguel zostaje ranny w wyniku wybuchu. Nikt nie ma kontaktu do jego rodziny

2020-06-04 14:53 aw
Ta jedyna
Autor: screen youtube.com, kanał novelapl seriale screen youtube.com

Luis Miguel, po skończeniu studiów inżynierskich w Lizbonie, postanawia szukać szczęścia w Angoli, byłej portugalskiej kolonii, która przeżywa okres bujnego rozwoju gospodarczego. Jego ojciec Jorge jest właścicielem firmy budowlanej na skraju bankructwa. Po przybyciu do Luandy, stolicy Angoli, Luis Miguel ma groźny wypadek. Gdy w szpitalu odzyskuje przytomność, poznaje pielęgniarkę Marę. Wkrótce potem dziewczyna znika bez śladu. Luis Miguel jest przekonany, że spotkał kobietę swojego życia i robi wszystko, by ją odnaleźć.

Ta jedyna odc. 1, 2, 3: streszczenie. Gdy bohaterowie wreszcie wpadają na siebie, okazuje się, że ojcem Mary jest Norberto, angolański przedsiębiorca inwestujący głównie w Portugalii i zarazem główny klient firmy budowlanej należącej do ojca Luisa Miguela. Niestety Norberto nienawidzi Portugalczyków, którzy zamordowali jego ojca podczas wojny kolonialnej. Surowy ojciec nie chce, by jego córka wiązała się z potomkiem oprawców jego rodziny.

Ta jedyna odc. 1 - streszczenie

Luis Miguel kończy studia i zostaje inżynierem budowlanym. Ojciec jednak nie przychodzi na uroczystość rozdania dyplomów. Urażony chłopak uważa, że ojciec go ignoruje. W nocnym klubie dochodzi do bójki. Chłopak Sary, Diogo, upija się i wyzywa nieznajomego od czarnuchów. Choć Luis Miguel staje w jego obronie, obaj trafiają do aresztu.

Ta jedyna odc. 2 - streszczenie

Jorge Sacramento, ojciec Luisa Miguela zaczyna zwalniać pracowników, w tym Pedra, jednego z inżynierów, z którym przyjaźni się Luis Miguel. Pedro jest przekonany, że wylatuje, żeby zrobić miejsce dla Luisa Miguela. Chłopak jednak odchodzi z firmy ojca i postanawia wyjechać do Angoli. Namawia go do tego Artur, nowy znajomy.

Ta jedyna odc. 3 - streszczenie

Luis Miguel wyjeżdża do Angoli, gdzie ma pracować przy budowie zapory. Poznaje Bina, który pokazuje mu okolicę. Na placu budowy dochodzi do wybuchu i Luis Miguel zostaje ranny. Trafia do szpitala. Nikt nie wie, jak skontaktować się z jego rodziną. Pilar, matka chłopaka, bardzo się o niego martwi. Luis Miguel poznaje w szpitalu Marę, która się nim opiekuje. Pielęgniarka wpada mu w oko.

Maria Matejko - co wiemy o nowym serialu. To będzie HIT! Magazyn #HOT Ewy Wąsikowskiej-Tomczyńskiej

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE