Ta jedyna - obsada. Kto występuje w portugalskiej telenoweli?

2020-05-25 9:47 kw
Ta jedyna
Autor: materiały prasowe

Już wkrótce na antenie Telewizji Polskiej zadebiutuje portugalska telenowela, Ta jedyna. To serial obyczajowy, w którym głównym wątkiem jest nieszczęśliwa miłość architekta Luisa Miguela i pięknej lekarki Mary. Na drodze do szczęścia zakochanych stoi ojciec kobiety, który nienawidzi Portugalczyków i nie chce, aby jego córka wiązała się z jednym z nich. Kto wciela się w głównych bohaterów serialu? Już teraz na EskaCINEMA.pl znajdziecie obsadę produkcji.

Ta jedyna - obsada. Kto występuje w portugalskiej telenoweli? Tureckie seriale na dobre zagościły na antenie Telewizji Polskiej. Widzowie pokochali takie produkcje jak Elif, Więzień miłości, Przysięga czy też Wymarzona miłość. Już wkrótce do serialowej oferty TVP dołączy portugalska telenowela Ta jedyna, która ma szansę stać się prawdziwym hitem. To obyczajowy serial, który pokazuje losy Luisa Miguela, nieszczęśliwie zakochanego w Marze. Kto zagra główne role?

Ta jedyna - fabuła

Luis Miguel jest architektem mieszkającym w Lizbonie. Ku wściekłości swojego ojca, mężczyzna rezygnuje z posady w rodzinnej firmie i decyduje się na wyjazd do Angoli, w celu budowania własnej pozycji zawodowej. Na budowie, na której pracuje, dochodzi do wybuchu. Luis ledwo uchodzi z życiem. Przez wiele tygodni przebywa w szpitalu, gdzie znajduje się w stanie śpiączki. W szpitalu opiekuje się nim młoda lekarka, Mara. Gdy architekt wybudza się ze śpiączki, wyznaje Marze, że przez cały czas czuł jej obecność i zakochał się w niej. Na drodze do szczęścia pary stoi jednak ojciec dziewczyny - Norberto, który nienawidzi Portugalczyków. Mężczyzna zrobi wszystko, aby Mara zapomniała o architekcie.

Ta jedyna - obsada

W roli Luisa Miguela, głównego bohatera serialu występuje Lourenço Ortigão. Marę Venâncio gra natomiast Ana Sofia Martins. Kogo jeszcze zobaczymy w serialu? Poniżej pełna obsada produkcji.

  • Alexandra Lencastre jako  Pilar Sacramento
  • José Wallenstein jako  Jorge Sacramento
  • Lourenço Ortigão jako  Luís Miguel Sacramento
  • Ana Sofia Martins jako  Mara Venâncio
  • Paulo Pires jako  Henrique Albergaria
  • Paula Neves jako  Concha Albergaria
  • Nuno Homem de Sá jako  Albino das Dores
  • Silvia Rizzo jako  Isabel Batista
  • João Catarré jako  Ramiro Neves

Ta jedyna - kiedy i o której oglądać?

Portugalska telenowela zadebiutuje na antenie Telewizji Polskiej już 8 czerwca 2020 roku i będzie emitowana od poniedziałku do piątku, o godzinie 8:40 w TVP1. Powtórki będą pokazywane o godzinie 20:00 na antenie TVP3. Wszystkie odcinki portugalskiej telenoweli będzie można również oglądać za pośrednictwem platformy vod.tvp.pl

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE