Szkoła dla elity - sezon 4. Data premiery ogłoszona! Kiedy na Netlix?

2021-04-12 15:03 AR
Szkoła dla elity
Autor: Youtube.com/Netflix Polska

Szkoła dla elity to jeden z najpopularniejszych seriali młodzieżowych na świecie. Hiszpańską produkcję można oglądać na Netflixie. Do tej pory powstały trzy sezony. Fani serialu zastanawiają się, kiedy pojawi się czwarta część. Nadszedł koniec niepewności. Produkcja ogłosiła datę premiery 4. sezonu.

Szkoła dla elity powraca! W poniedziałek 12.04.2021 poinformowano, kiedy odbędzie się premiera 4. sezonu serialu. Wiadomo już, że nowych odcinków należy wyczekiwać 18.06.2021. Tego dnia fani serialu z pewnością nie odejdą od telewizora. Poprzedni sezon można było zobaczyć rok temu, a więc widzowie z pewnością stęsknili się za bohaterami. O czym będzie nowy sezon? Tego nie wiadomo, ale poinformowano już, że częściowo zmieni się obsada. Z serialu odeszły Mina El Hammani, Danna Paola i Ester Esposito. Dla wielu osób to ogromna strata, ponieważ ich bohaterki cieszyły się dużą sympatią. Pojawią się jednak nowe twarze. Do obsady dołączyły takie nazwiska jak Manu Ríos, Carla Díaz, Pol Granch, Martina Cariddi, Diego Martín i Andrés Velencoso. Czas pokaże, czy wypełnią one pustkę po wspomnianych wcześniej aktorkach.

Wiosna 2021 - seriale, które musisz obejrzeć

Szkoła dla elity, sezon 4 - obsada

Oprócz nowych twarzy w czwartej części hiszpańskiego serialu nie zabranie znanych już aktorów. Widzowie będą mogli obejrzeć dalsze losy bohaterów granych przez Itzana Escamillę, Miguela Bernardeau, Omara Ayuso, Aróna Pipera, Georginę Amorós i Claudia Salas. Już wkrótce będzie wiadomo, jakie losy czekają grane przez nich postacie.

Szkoła dla elity - fabuła

Jednym z pierwszych seriali po hiszpańsku, który podbił Netflixa była Szkoła dla elity. Produkcja opowiada o losach nastolatków, którzy uczęszczają do elitarnego liceum. Pewnego dnia na szkolnym basenie znalezione zostaje ciało jednej z uczennic. Rozpoczyna się śledztwo w celu ustalenia, kto zabił dziewczynę. Podejrzanych jest wielu uczniów. W serialu poruszane są też takie wątki jak seks, narkotyki, orientacje seksualne, różnice kulturowe i choroby.

NAJNOWSZE