Sylwester 2020/21 w TVN odwołany! Co obejrzymy w zamian?

2020-11-16 12:56 AW
Sylwester
Autor: VIPHOTO/East News

Pandemia koronawirusa bardzo mocno wpływa na niemal każdą dziedzinę życia. W tym roku wiele rzeczy odbywa się zupełnie inaczej niż dotychczas, a wyjątkiem nie jest nawet oferta kanałów telewizyjnych. Przesunięcie premier seriali, emisji odcinków programów czy nawet nowe zasady niektórych z nich to tylko część zmian, z jaką mierzą się widzowie. Wszystko wskazuje na to, że osoby, które dotychczas spędzały sylwester przed telewizorem, również będą musiały szykować się na spore zmiany.

Sylwester 2020/21 w TVN odwołany! Co obejrzymy zamiast tradycyjnej imprezy? Już od wielu 31 grudnia stacja TVN transmituje miejskiego sylwestra, który organizowany jest w Warszawie. W tym roku jednak pierwszy raz od lat w stolicy nie odbędzie się impreza sylwestrowa. Decyzja ta podyktowana jest pandemią koronawirusa i względami bezpieczeństwa.

Sylwester 2020/21 w TVN odwołany! Co w ramówce?

Dotychczas transmisja imprezy sylwestrowej w TVN-ie zaczynała się ok. godziny 20. W tym roku o godzinie 20:05 31 grudnia stacja wyemituje komedię romantyczną Nigdy w życiu. Później o godzinie 22:05 widzowie będą mogli obejrzeć film Pieniądze to nie wszystko, a 00:05 komedię American Pie. Z kolei po nim stacja wyemituje polski film sensacyjny Świadek koronny. W ramówce stacji nie przewiduje powtórek zeszłorocznych sylwestrów czy programów muzycznych. Jak na razie nie wiadomo, jakie plany odnośnie do imprez sylwestrowych mają Telewizja Polska oraz Polsat.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu
NAJNOWSZE