Filmy animowane 2020. Premiery, na które czekają nie tylko dzieci!

2020-11-02 10:08
Naprzód
Autor: screen youtube.com, kanał DisneyFilmy screen youtube.com

Wszyscy fani animacji mogą zacierać ręce! Rok 2020 przyniesie nam naprawdę sporo nowości, które zdecydowanie warto śledzić. To będzie szczególny rok zwłaszcza dla wielbicieli animacji ze studia Pixar, które w 2020 dostarczy nam nie jeden, a dwa zupełnie nowe filmy, które nie są kontynuacjami! Wyścig po Oscary pod tym względem będzie szczególnie emocjonujący.

Filmy animowane 2020: polskie daty premier. Kiedy wybrać się do kina i na które produkcje warto czekać? Poprzedni rok był również bardzo emocjonujący, jeśli chodzi o premiery animacji. Widzowie doczekali się w końcu m.in. kontynuacji Krainy lodu, a także czwartej części Toy Story, która została zapowiedziana dość niespodziewanie. Co czeka nas w 2020?

Filmy animowane 2020: Tajni i fajni

film animowany, pełen szpiegowskich intryg, niesamowitych przygód i międzynarodowych spisków. Super szpieg Lance Sterling (Will Smith) i naukowiec Walter Beckett (Tom Holland) to dokładne przeciwieństwo. Lance jest wytworny, szarmancki i delikatny, a Walter? No cóż... Walter nie jest. Jednak kiedy następuje niespodziewany obrót wydarzeń to niepasujące do siebie duo musi połączyć siły, żeby wykonać misję, która będzie wymagała niemożliwego - przemienienia Lanca w majestatycznego gołębia. Premiera: 10 stycznia.

Filmy animowane 2020: Marona. Psia opowieść 

Historia kundelka imieniem Marona, która opowiada o swoich dotychczasowych właścicielach. Pięknie zrealizowany i niezwykle wzruszający film o psiej przyjaźni. Premiera: 10 stycznia.

Filmy animowane 2020: Bayala i ostatni smok

Mieszkańcy Bayali muszą zrobić wszystko, aby przywrócić swojej krainie magię, która zniknęła razem ze smokami. Zostało im ostatnie smocze jajo, które jest ich jedyną szansą na to, aby kraina, gdzie mieszkają, nie zginęła. Premiera: 14 lutego.

Filmy animowane 2020: Naprzód

Akcja filmu dzieje się na przedmieściach magicznego świata, w którym nie ma ludzi, a mieszkańcami są elfy, trolle, syreny, centaury, gnomy, smoki czy jednorożce. Główni bohaterowie filmu to dwóch nastoletnich braci-elfów, którzy wyruszają na wyprawę, aby poszukać dawno zaginionej magii. Ta przygoda ma pomóc im spędzić jeden dzień z tatą, którego stracili, będąc małymi dziećmi. Premiera: 6 marca.

Filmy animowane 2020: Trolle 2

Kontynuacja animacji, która stała się hitem wśród najmłodszych widzów. Trolle odkrywają, że przedstawiciele ich gatunku zamieszkują też inne obszary poza ich wioską. Niespodziewanie okaże się, że trolle staną przed ogromnym niebezpieczeństwem, które skłoni je do zjednoczenia. Premiera: 29 maja.

Filmy animowane 2020: Co w duszy gra

Głównym bohaterem filmu Co w duszy gra jest Joe Gardner - nauczyciel, który marzy o tym, aby grać jazz i spełniać się muzycznie. Ma kryzys, który dopada każdego artystę. Pędząc po mieście, wpada do studzienki kanalizacyjnej i trafia do tajemniczego świata dusz, w którym poznaje niejaką 22. To właśnie w tym wyjątkowym miejscu przyjdzie mu pomyśleć nad swoim życiem i nad tym, jak spełniać marzenia. Tutaj znajdzie tez odpowiedź na najważniejsze życiowe pytania. Premiera: 19 czerwca.

Filmy animowane 2020: Minionki: Wejście Gru

Kolejna odsłona kultowych Minionków, która pokaże nam czasy na długo zanim Gru stał się rozchwytywanym złoczyńcą. Premiera: 3 lipca.

Filmy animowane 2020: Raya i ostatni smok

Bohaterką filmu jest wojowniczka, tytułowa Raya, która musi wybrać się na misję w poszukiwaniu - jak nietrudno zgadnąć - ostatniego żyjącego na ziemi smoka. Akcja filmu dzieje się w fikcyjnym świecie zwanym Kumandra. Premiera: 25 listopada.

Najlepsze filmy dla dzieci - 2018, 2019, 2020 rok
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE