"Świat według Kiepskich" jednak powróci? Polsat planuje emisję nowych odcinków!

2022-07-14 11:15 Leon Pietrzak
Świat według Kiepskich
Autor: AKPA

Świat według Kiepskich powróci do ramówki Polsatu? Kiedy wszyscy fani zaczęli żegnać się ze swoim ulubionym serialem, to okazuje się, że stacja zamierza wyemitować nowe odcinki jeszcze jesienią!

Świat według Kiepskich przez ponad 20 lat gościł na ekranach telewizorów milionów Polaków. W czerwcu 2022 r. pojawiła się informacja, że Telewizja Polsat nie zamierza kontynuować popularnego sitcomu. Aktorzy już na długo przed tą decyzją komentowali przyszłość polskiego serialu. Marzena Kipiel-Sztuka, która wcielała się w rolę Halinki, powiedziała w jednym z wywiadów, że epoka Kiepskich zaczęła powoli odchodzić po śmierci wybitnych aktorów (m.in. Ryszarda Kotysa, Dariusza Gnatowskiego). Dyrektor programowa Polsatu, Nina Terentiew, również nie dawała fanom nadziei na kontynuację. Wspomniała, że nie wyklucza zakończenia serialu i trudno będzie jej się rozstać z bohaterami. Teraz okazuje się, że widzowie zobaczą niepublikowane epizody jesienią tego roku!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Reżyserka "50 twarzy Greya" nakręci film o Amy Winehouse. Znamy pierwsze szczegóły

Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4

Świat według Kiepskich - nowe odcinki jesienią 2022!

Kultowy serial ma powrócić na ekrany telewizorów jeszcze w 2022 r. Fani zobaczą całkowicie nowe odcinki, które nie zostały wcześniej wyemitowane. Telewizja Polsat wypuści 12. epizodów, które zostały nagrane w styczniu i lutym 2021 r. Co ciekawe, w nadchodzącym sezonie usłyszymy nawet Ryszarda Kotysa, którego głos udało się nagrać podczas jednej z sesji zdjęciowych. Dokładna data i godzina premiery nowych odcinków nie została jeszcze ogłoszona.

Sonda
Co sądzisz o nowych odcinkach "Świata według Kiepskich"?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE