Stepowa miłość - ile odcinków liczy i kiedy oglądać nowy serial w TVP2?

2022-02-07 19:16 ek
Stepowa miłość
Autor: materiały prasowe TVP

Serial Stepowa miłość zadebiutuje niebawem na antenie Telewizyjnej Dwójki. Produkcja zajmie miejsce rosyjsko-ukraińskiego serialu Kozacka miłość, który emitowany jest w telewizji od 2020 roku i liczy 270 odcinków. O czym będzie nowy serial Stepowa miłość, którego oryginalna nazwa to Ostatni Janczar? Od kiedy będzie emitowany na TVP2? Sprawdźcie najważniejsze szczegóły.

Stepowa miłość - nowy serial w TVP2. O czym jest produkcja? Ile odcinków liczy i kiedy oglądać w TV? To zastanawia wiele osób, które natknęły się na informacje, że na antenie Telewizyjnej Dwójki pojawi się nowość. Mowa o Stepowej miłości, która zajmie miejsce uwielbianego przez widzów rosyjsko-ukraińskiej produkcji - Kozacka miłość. Serial ten pojawił się w telewizji w 2020 roku, a losy bohaterów śledziła milionowa społeczność. Wraz z finałem produkcji, Telewizja Polska postanowiła sprawić widzom niespodziankę, dlatego niebawem będą mieli okazję obejrzeć Stepową miłość. O czym jest serial? Ile odcinków liczy i kiedy oglądać w TV?

Stepowa miłość - obsada. Aktorzy i bohaterowie - kto jest kim?

Tureckie seriale, których nie było w Polsce

Stepowa miłość - co to za serial?

Stepowa miłość to rosyjsko-ukraiński serial, który został wyprodukowany w 2014 roku. Co ciekawe, nosi również nazwę Ostatni Janczar. Jest to serial historyczny, którego akcja rozwija się na tle kozackiej wsi, mieście Ustyuzhin, Konstantinowa, a także tureckiego Stambułu, dawnego Konstantynopola. Głównym bohaterem w serialu Stepowa miłość (Ostatni Janczar) jest Altan Bey. Janczar na początku służy synowi ambasadora Turcji w Rosji, lecz później dzięki poznaniu Marysi Sotnik - młodej kozaczki, którą miał za zadanie porwać, dowiaduje się, że istnieje inne życie, w którym nie ma janczarskich stereotypów. Mężczyzna i kobieta zakochują się w sobie i pragną ukryć się przed wszystkimi. W rosyjsko-ukraińskiej produkcji można spotkać wiele wątków, między innymi o handlu ludźmi, a także o sposobach na walkę z tym problemem. Oprócz tego zamieszania rozwijają się także wątki miłosne. Co ciekawe serial Stepowa miłość zajął 1. miejsce na 10 najpopularniejszych rosyjskich seriali telewizyjnych w 2015 roku.

Stepowa miłość - piosenka z serialu. Kto śpiewa w zwiastunie?

Sonda
Będziesz tęsknić za serialem Kozacka miłość?

Stepowa miłość - ile odcinków?

Ile odcinków liczy serial Stepowa miłość? Początkowo producenci zamierzali stworzyć aż 270 odcinków, jednak liczba odcinków serialu zmniejszyła się do 115.

Stepowa miłość - kiedy w TV? [EMISJA, DATA]

Kiedy Stepowa miłość pojawi się w TVP2? Na ten moment wiemy, że pierwszy odcinek serialu Stepowa miłość zadebiutuje na antenie Telewizyjnej Dwójki już w środę 26 stycznia 2022 roku o godzinie 18:45. Powtórki natomiast będą dostępne na stronie VOD.TVP.PL, a także następnego dnia w TVP2 o godzinie 13:35. 2 i 3 odcinek Stepowej miłości także w czwartek (27 stycznia) i piątek (28 stycznia) o godzinie 18:45.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE