Elif - koniec serialu. Co wydarzy się w ostatnim, 1165. odcinku?

2022-03-14 9:29 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Elif to turecki serial, który opowiada historię Melek, Elif, Kerema i Humeyry i gości na antenie Telewizji Polskiej od 2017 roku. Od samego początku widzowie pokochali produkcję znad Bosforu i z zainteresowaniem śledzili kolejne perypetie głównych bohaterów hitu. Niestety, wszystko co dobre, kiedyś się kończy. Wielkimi krokami zbliża się wielki finał serialu. Co wydarzy się w ostatnim, 1165. odcinku?

Elif - jak zakończy się serial? Tureckie seriale cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Widzowie pokochali je za wielowątkowość, nagłe zwroty akcji, nieprzewidywalność, obecność czarnych charakterów, atrakcyjną obsadę, od której ciężko oderwać wzrok oraz za porwania, pościgi, romanse, intrygi i zdrady. Wszystko to odnaleźć można w Elif, czyli tureckiej produkcji, która od 2017 roku jest emitowana na antenie Telewizji Polskiej. Jak zakończy się serial?

Miłość i przeznaczenie - GWIAZDY SERIALU PRYWATNIE | ESKA XD - Hotplota #38

Elif - co wydarzy się w 1165. odcinku?

W ostatnim odcinku Elif, którego emisja odbędzie się 18 marca 2022 roku, dojdzie do tragicznego zdarzenia. Wściekły Şafak urządza Jülide awanturę. Zrozpaczona kobieta wszystkiemu zaprzecza, jednak Şafak jej nie wierzy. Każe jej wynieść się z domu i zapowiada, że niezwłocznie złoży pozew o rozwód. Zrozpaczona Jülide odchodzi z Emirhanem, nie zdążywszy powiedzieć mężowi o dziecku. Słysząc wystrzał, Melek i Macide próbują uciekać z domu, jednak Kiymet jest szybsza, ogłusza Melek i zabiera Macide do garażu, mierząc do niej z broni. Zdezorientowana Macide nie może pojąć, co się dzieje. Na miejscu pojawia się Kerem, a zaraz potem Mahir. Do rezydencji przyjeżdżają też niczego nieświadomi, Levent i Hümeyra i odnajdują nieprzytomną Melek. Kiymet mówi o swojej miłości do Şevkiego i nienawiści do Macide. Gdy Mahir próbuje stanąć w obronie brata, Kiymet wyjawia mu, że wszystko, co mówiła mu o jego związkach z Haktanirami było kłamstwem. Doprowadzona do ostateczności Kiymet zabija Macide oraz rani Kerema i Mahira. Na miejsce tragedii docierają Hümeyra i Levent, a także Melek, Elif i Asli. Wszyscy są zdruzgotani po tym, co się stało, ale szczęśliwi, że mają siebie. Targana wyrzutami sumienia Leman wyjawia Şafakowi swoją intrygę. Oboje biegną, żeby zatrzymać Jülide. Leman prosi ją o wybaczenie. Cała rodzina wraca do domu.

Sonda
Czy będzie Ci brakować serialu Elif?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE