Stepowa miłość - piosenka z serialu. Kto śpiewa w zwiastunie?

2022-01-26 14:33
Stepowa miłość
Autor: materiały TVP

Już za moment wszyscy fani serialu Kozacka miłość będą mogli obejrzeć jego luźną kontynuację, jaką jest Stepowa miłość. Na antenie telewizyjnej Dwójki można już zobaczyć zwiastun produkcji, w którym użyto wpadającego w ucho utworu. Co to za piosenka i kto ją śpiewa? Odpowiedź znajdziecie w artykule.

Piosenka z serialu Stepowa miłość - tytuł i wykonawca to informacje, jakich już teraz poszukują polscy internauci zainteresowani kolejną rosyjską propozycją, którą niebawem zobaczymy na antenie Telewizji Polskiej. Polscy widzowie pokochali zagraniczne seriale, takie jak Zniewolona, Elif czy też Kozacka miłość. Ostatni tytuł już niebawem znika z anteny TVP 2. Fani otrzymają jednak jego kontynuację w postaci produkcji Stepowa miłość z 2014 roku, która ma być luźną kontynuacją losów poszczególnych bohaterów. Stacja rozpoczęła już promocję produkcji, której polską premierę przewidziano na 26 stycznia. W krótkim zwiastunie użyto wpadającego w ucho utworu. Kto go śpiewa i jaki jest jego tytuł? Specjalnie dla was znaleźliśmy piosenkę i prezentujemy ją poniżej w całości. Czy będzie takim samym hitem, co Lubimyj moj?

Stepowa miłość - ile odcinków liczy i kiedy oglądać nowy serial w TVP2?

Stepowa miłość - piosenka

Za sprawą serialu Kozacka miłość piosenka wokalistki Yuty stała się w Polsce wielkim hitem. Wszystko wskazuje na to, że taki sam los czeka twórcę kawałka Любовь запретная - popularnego rosyjskiego piosenkarza Stasia Michajłowa. To właśnie jego singiel posłużył jako ścieżka dźwiękowa serialu Stepowa miłość. Premierowe odcinki serialu emitowane będą w dni powszednie o godzinie 18.45.

Sonda
Będziesz tęsknić za serialem Kozacka miłość?
TOP 5 SERIALI o Miłości [Kozacka miłość, Elif, Więzień miłości] | ESKA XD - Hotplota #37
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze