Stepowa miłość - obsada. Aktorzy i bohaterowie - kto jest kim?

2022-01-13 16:15 Adrian Rybak
Stepowa miłość
Autor: materiały TVP

Stepowa miłość to nowy serial, który będzie można oglądać na antenie TVP2. Produkcja zastąpi hitową Kozacka miłość i podobnie jak poprzednik, będzie propozycją z Rosji i Ukrainy. Jedną z najważniejszą kwestii jest obsada. Kto zagra w serialu? W jakie role wcielą się aktorzy? Informacje te znajdziesz w ESKA Cinema.

Aktorzy i bohaterowie nowego serialu Telewizji Polskiej to coś, co interesuje fanów tego typu produkcji. Stepowa miłość ma zachwycić wszystkich, którzy z wypiekami na twarzy śledzili serial Kozacka miłość. Nowa propozycja TVP utrzymana jest w podobnym klimacie. O czym jest? Głównym bohaterem jest Altan Bey. Janczar na początku służy synowi ambasadora Turcji w Rosji, lecz później dzięki poznaniu Marysi Sotnik - młodej kozaczki, którą miał za zadanie porwać, dowiaduje się, że istnieje inne życie, w którym nie ma janczarskich stereotypów. Mężczyzna i kobieta zakochują się w sobie i pragną ukryć się przed wszystkimi... Sprawdź, kto wciela się w najważniejsze postacie serialu.

Stepowa miłość - ile odcinków liczy i kiedy oglądać nowy serial w TVP2?

Kozacka miłość VS Więzień miłości. Czym się różnią te seriale? | ESKA XD - Hotplota #21

Stepowa miłość - obsada

W serialu w najważniejsze role wcielają się następujący aktorzy:

  • Zoriana Marczenko jako Marisa
  • Tatiana Kazancewa jako Lidia
  • Nikita Wakuluk jako Guard
  • Anna Sagaydachnaya jako Anna
  • Jurij Biełajew
  • Igor Petrenko

Stepowa miłość - kiedy i gdzie oglądać?

Na premierę serialu nie trzeba długo czekać. Wiadomo już, że Stepowa miłość zadebiutuje na antenie Telewizyjnej Dwójki już w środę 26 stycznia 2022 roku o godzinie 18:45. Powtórki natomiast będą dostępne na stronie VOD.TVP.PL, a także następnego dnia w TVP2 o godzinie 13:35. Serial ma być emitowany od poniedziałku do piątku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE