Stefano Terrazzino

i

Autor: AKPA To oni wygrają "Taniec z gwiazdami" według Stefano Terrazzino

Taniec z gwiazdami

Stefano Terrazzino wskazał faworytów do wygranej. To oni sięgną po Kryształową Kulę?

2024-04-17 17:38

Widzowie "Tańca z gwiazdami" znakomicie znają włoskiego tancerza Stefano Terrazzino. W programie debiutował w 2006 roku i aż dwukrotnie ze swoimi tanecznymi partnerkami sięgnął po Kryształową Kulę. Teraz Stefano ocenia, kto jego zdaniem ma największe szanse na zgarnięcie głównej nagrody. Domyślacie się, kto jest jego faworytem?

Czternasta edycja tanecznego show Polsatu "Taniec z gwiazdami" rozkręca się na dobre. Z odcinka na odcinek walka o główną nagrodę, którą jest Kryształowa Kula oraz czek na 100 tysięcy złotych staje się coraz bardziej zacięta, a uczestnicy prezentują co raz to bardziej skomplikowane choreografie. Widzowie z wypiekami na twarzy śledzą kolejne odcinki i ochoczo wysyłają SMS-y na swoich ulubieńców.

Stefano Terrazzino oczarował Gąsowskiego w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi!

Choć obecnie w show zostali już niemalże sami pretendenci do zgarnięcia głównej nagrody, to reguły programu są nieubłagane, i w każdym odcinku ktoś musi pożegnać się z dalszą taneczną przygodą. W grze pozostało już tylko sześć par, a w 8. odcinku, który zostanie wyemitowany już w najbliższą niedzielę, 21 kwietnia czeka ich kolejne wyzwanie. Tym razem zatańczą nie w duecie, a w tercecie!

To oni sięgną po Kryształową Kulę według Stefano Terrazzino

Stefano Terrazzino reprezentuje najwyższą, międzynarodową klasę taneczną „S” w tańcach latynoamerykańskich, a swoją przygodę z tańcem rozpoczął jako 16-latek, po obejrzeniu filmu "Dirty Dancing". W 2005 roku przeprowadził się do Polski, a rok później dołączył do grona trenerów w "Tańcu z gwiazdami", w którym występował aż do 2010 roku, a następnie ponownie od 2014 roku. Wraz z Kingą Rusin i Agatą Kuleszą sięgną po zwycięstwo w programie. Teraz tancerz, który bierze udział w show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" typuje, który z uczestników 14. edycji show Polsatu ma jego zdaniem największe szanse na zwycięstwo. Terrazzino nie ukrywa, że poza Dagmarą Kaźmierską, która tańczy, jak to określił "we własnej lidze", poziom uczestników jest bardzo wyrównany. Jednak z całym przekonaniem wskazał gwiazdę, która jego zdaniem sięgnie po zwycięstwo.

Jestem pewny, że wygra Anita (Sokołowska przyp. red), to jest taki typ do wygrania znając ten program - powiedział w rozmowie z Polsat.pl Stefano Terrazzino.

Zgadzacie się z jego opinią? Czy Waszym zdaniem gwiazda serialu "Przyjaciółki" ma największe szanse na zdobycie Kryształowej Kuli?