Dagmara Każmierska

i

Autor: AKPA Conan zatańczy z Dagmarą w 8. odcinku "TzG"

Taniec z gwiazdami

Kaźmierska zatańczy z Conanem. Królowa życia szczerze o umiejętnościach syna: "Drewniane nogi"

2024-04-17 15:40

Conan Kaźmierski od pierwszego odcinka "Tańca z gwiazdami" dopinguje swoją mamę. Do tej pory zasiadał jedynie na widowni, jednak już w najbliższym odcinku, który zostanie wyemitowany w niedzielę 21 kwietnia, również jego zobaczymy na parkiecie. "Królowa życia" dosadnie skomentowała taneczne umiejętności swojego ukochanego syna. Wszystko wskazuje na to, że czka nas bardzo ciekawy odcinek.

Dagmara Kaźmierska mimo wielu nieprzychylnych komentarzy zarówno ze strony jurorów, którzy jej taneczne umiejętności oceniają dość nisko, jak i niektórych internautów, nadal walczy o Kryształową Kulę w "Tańcu z gwiazdami". Na szczęście "Królowa życia" może liczyć na wsparcie ze strony swojego jedynego syna - Conana. Chłopak od samego początku zasiada na widowni programu i mocno kibicuje swojej słynnej mamie. Podobnie jak Dagmara, jest osobą bardzo bezpośrednią i swoimi krytycznymi wypowiedziami skierowanymi do jury mocno podpadł nie tylko produkcji, ale także "Czarnej Mambie" Iwonie Pavlović.

Przygaszona Dagmara Kaźmierska wspomina WYPADEK. „Miałam przestać chodzić”

Kaźmierska mimo niskich not od jury nadal walczy o zwycięstwo

Z odcinka na odcinek rywalizacja o Kryształową Kulę i czek na 100 tysięcy złotych jest coraz bardziej zacięta. Uczestnicy wylewają siódme poty na salach prób i dokładają wszelkich starań, aby ich występy były dopracowane w najmniejszym szczególe. Występ Dagmary Kaźmierskiej od samego początku wzbudzał wiele kontrowersji, gdyż jakiś czas temu "Królowa życia" uległa poważnemu wypadkowi, który znacznie utrudniał jej poruszanie się. Dlatego Marcin Hakiel dokłada wszelkich starań, aby ich choreografie były dostosowane do ograniczeń ruchowych jego partnerki. Mimo że Kaźmierska i Hakiel notorycznie dostają najniższe noty od jurorów, to widzowie nadal chcą oglądać ich popisy na parkiecie.

Conan wystąpi w "Tańcu z gwiazdami". Dagmara szczerze o jego umiejętnościach

Już w najbliższą niedzielę, 21 kwietnia wyemitowany zostanie specjalny odcinek show, w którym uczestnicy zatańczą w tercetach. Na parkiecie zobaczymy także Conana Kaźmierskiego. W rozmowie ze Światem Gwiazd celebrytka wyznała, że podczas 8. odcinka z pewnością będzie się działo. Według niej Conan zupełnie nie ma drygu do tańca.

Drewniane nogi, gorzej jak u matki! Współczuję już ja Marcinowi podwójnie - oceniła celebrytka.

Myślicie, że występ z Conanem może pogrążyć Dagmarę Kaźmierską? A może pomoże jej awansować do półfinału?