Status związku

i

Autor: HBO Polska

Status związku sezon 2 - ile odcinków i kiedy oglądać nowe odcinki?

2022-02-15 16:01

Status związku to uczciwe i pełne humoru podejście do złożonej natury relacji małżeńskich autorstwa Nicka Hornby’ego. Każdy sezon przybliża nam relację innej pary. W nowym sezonie tej wyróżnionej nagrodami Emmy antologii serialowej przyglądamy się relacji Ellen oraz Scotta, w których wcielają się Patricia Clarkson oraz Brendan Gleeson. Kiedy pojawi się nowa seria? Ile będzie miała odcinków?

W drugim sezonie serialu Statusu związku Ellen co tydzień wyciąga swojego męża Scotta, zadeklarowanego tradycjonalistę i domatora, z jego strefy komfortu i umawia się z nim w hipsterskiej kawiarni w Connecticut. Na miejscu mają dziesięć minut przed sesją terapii małżeńskiej, aby wypić kawę, zebrać myśli i pokłócić się o wszystko - od kwakeryzmu po zaimki. Każdego tygodnia, między kłótniami, zaczynają układać sobie w głowach, co między nimi poszło nie tak. W miarę upływu czasu zaczynają rozkładać na czynniki pierwsze swoje trwające 30 lat małżeństwo. Wypominają sobie zdrady, analizują wspólne życie seksualne, w końcu dzielą się swoimi słabościami. Pod koniec trwającej 10 tygodni terapii małżeńskiej nie są już tą samą parą, którą byli kiedyś. Czy to jednak wystarczy, aby uratować ich małżeństwo? Widzowie już wkrótce się o tym przekonają. Kiedy i gdzie oglądać serial? Ile będzie odcinków.

ZOBACZ TAKŻE: Polskie seriale na światowym poziomie. Co trzeba obejrzeć?

Seriale dla kobiet, które warto obejrzeć

Status związku, sezon 2 - liczba odcinków, data premiery

Drugi sezon serialu Status związku można oglądać od wtorku 14 lutego 2022 roku. Produkcja w całości dostępna jest w  serwisie HBO GO. Fanów interesuje także liczba odcinków nowej części. Okazuje się, że cały sezon liczy 10 odcinków.

Status związku, sezon 2 - obsada, twórcy

Autorem serialu Status związku jest Nick Hornby, a za reżyserię odpowiada dwukrotnie nominowany do Nagrody Akademii reżyser Stephen Frears (Królowa). Obaj pełnią także obowiązku producentów wykonawczych. Producentami wykonawczymi serial są także Jamie Laurenson, Hakan Kousetta, Iain Canning oraz Emile Sherman. Sophie Reynolds pełni obowiązki producentki z ramienia See-Saw Films. Światowym dystrybutorem jest Endeavor Content.