Reality show

Śluby z "Rolnik szuka żony" na zdjęciach. Ich miłość zrodziła się na oczach kamer

Joanna Wielgosz i Kamil Osypowicz, Michał Tyszka i Adrianna Jasiaczek to pary z "Rolnik szuka żony", które w 2023 r. stanęły na ślubnym kobiercu. Kto jeszcze z "Rolnik szuka żony" ślubował sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską? Przypominamy wszystkie uroczystości, a trochę ich było!

Spis treści

 1. Ślub Adrianny i Michała z "Rolnik szuka żony 9"
 2. Ślub Asi i Kamila z "Rolnik szuka żony 8"
 3. Najszybszy ślub w historii "Rolnik szuka żony" i niewyobrażalna tragedia
 4. Kto jeszcze wziął ślub z "Rolnik szuka żony"?

Ślub Adrianny i Michała z "Rolnik szuka żony 9"

Osób, które znalazły drugą połówkę w programie Marty Manowskiej jest naprawdę sporo. Ostatnio media rozpisują się o ślubie Ady i Michała, czyli uczestników 9. edycji "Rolnik szuka żony". Niedawno ukochana rolnika pochwaliła się zdjęciami z wieczoru panieńskiego. Wesele pary już za nami! Adrianna Jasiczek i Michał Tyszka wzięli ślub w niedzielę, 16 lipca 2023 roku na Podlasiu.

Zobacz zdjęcia ze ślubu Ady i Michała z "Rolnik szuka żony" w naszej galerii

Ślub Asi i Kamila z "Rolnik szuka żony 8"

Joanna Wielgosz i Kamil Osypowicz z 8. edycji "Rolnik szuka żony" powiedzieli sobie "tak" 10 września 2023 r. Rodzice małej Tosi pobrali się w kościele św. Andrzeja Boboli w Gębicach, czyli rodzinnych stronach Asi. W sieci pojawiły się zdjęcia z uroczystości. Znajdziesz je w naszej galerii.

POLECAMY: Artur złamał serce Sarze? Znajomi twierdzą, że ma już nową ukochaną. Dobrze ją znacie

Kolejną parą z "Rolnik szuka żony", która jest już po ślubie są Marta Paszkin i Paweł Bodzianny. Zakochani z 7. edycji wzięli najpierw ślub cywilny, który ze względu na zaawansowaną ciążę Marty, był dość kameralny. Ślub kościelny Marty i Pawła odbył się pod koniec czerwca 2023 r.

Najszybszy ślub w historii "Rolnik szuka żony" i niewyobrażalna tragedia

Krzysztof i Bogusia poznali się w 8. edycji "Rolnik szuka żony" i niemal od razu między nimi zaiskrzyło. Nikt nie przypuszczał jednak, że farmer z Mazur już po kilku dniach oświadczy się kobiecie! Zanim TVP wyemitowała ostatni odcinek tej serii, zakochani byli już po ślubie.

Był to najszybszy ślub w historii polskiej edycji "Rolnik szuka żony". Bogusia i Krzysztof powiedzieli sobie "tak" 27 listopada 2021 roku. Na ich weselu bawiła się Marta Manowska.

To jest najlepsze wesele, na jakim byłam. Jeżeli od połowy tańczysz w butach zamiennych panny młodej, to znaczy, że jest bliskość - przekazała Manowska za pośrednictwem Instagrama.

Czytaj też: Kolejny ślub w "Rolnik szuka żony"?! Ania i Jakub mają poważne plany

Krzysztof i Bogusia planowali wspólną przyszłość, 50-latkowie myśleli nawet o dziecku. Szczęście świeżo poślubionych małżonków przerwała jednak niewyobrażalna tragedia. 6 czerwca 2022 roku w mediach pojawiła się informacja o tym, że Krzysztof nie żyje. Niespodziewana śmierć uczestnika 8. edycji "Rolnik szuka żony" wstrząsnęła wszystkimi.

ZOBACZ: Tylko jedna para w finale "Rolnik szuka żony"!? To nie wróży nic dobrego

Kto jeszcze wziął ślub z "Rolnik szuka żony"?

Liczba małżeństw z programu "Rolnik szuka żony" stale rośnie. Już kilkanaście par ślubowało sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Sprawdź, kto znalazł prawdziwą miłość dzięki reality show TVP. Oni stanęli na ślubnym kobiercu:

 • Martyna i Paweł Szakiewiczowie z 1. edycji,
 • Zbyszek Klawikowski i Magdalena z 1. edycji,
 • Agnieszka i Robert Filochowscy z 2. edycji,
 • Anna i Grzegorz Bardowscy z 2. edycji,
 • Krystyna i Agnieszka z 2. edycji,
 • Kasia i Dawid z 3. edycji,
 • Małgosia i Paweł Borysewiczowie z 4. edycji,
 • Marta i Mikołaj Korolowie z 4. edycji,
 • Kasia i Piotr z 4. edycji,
 • Ania i Patryk z 4. edycji,
 • Aneta i Mateusz z 5. edycji,
 • Magda i Seweryn z 6. edycji,
 • Natalia i Maciej z 6. edycji,
 • Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z 7. edycji,
 • Magdalena i Jakub z 7. edycji,
 • Bogusia i Krzysztof z 8. edycji.

Czytaj też: Pary z "Sanatorium miłości". Niektórzy są już po ślubie!

W naszej galerii znajdziesz zdjęcia ze ślubów i wesel uczestników programu "Rolnik szuka żony". Tak zakochani rolnicy celebrowali miłość!