Reality show

Adrianna i Michał z "Rolnik szuka żony" przygotowują się do ślubu. Przyszła panna młoda w wianku na głowie szalała na wieczorze panieńskim. Co wiadomo o zbliżającej się uroczystości?

Do grona par, dla których udział w programie "Rolnik szuka żony" zakończył się ślubem, już niebawem dołączą Adrianna i Michał. Uczestnicy 9. edycji miłosnego show przygotowują się do najpiękniejszego dnia w ich życiu. Adrianna ma już za sobą wieczór panieński.

Spis treści

  1. "Rolnik szuka żony" - hitowy program TVP 
  2. Adrianna i Michał z 9. edycji "Rolnik szuka żony"
  3. Ada szybko zamieszkała w domu ukochanego 
  4. Ślub Michała i Adrianny coraz bliżej 
  5. Ada ma już za sobą wieczór panieński 
  6. Zobacz w galerii zakochanych Adriannę i Michała z "Rolnik szuka żony" 

"Rolnik szuka żony" - hitowy program TVP 

"Rolnik szuka żony" niezmiennie należy do najbardziej popularnych programów Telewizji Polskiej. Prowadzona przez Martę Manowską produkcja cieszy się bardzo dużą oglądalnością, a losy jej uczestników śledzą miliony fanów.

Show doczekało się już dziewięciu edycji i dla wielu uczestników było początkiem pięknej przygody. Część z nich poznała w programie swoje drugie połówki, a niektórzy doczekali się nawet potomstwa! 

Adrianna i Michał z 9. edycji "Rolnik szuka żony"

Jednym z uczestników, który szukał miłości w 9. edycji programu był Michał. 23-latek zgłosił się do programu, by poznać ciepła kobietę, która zaakceptuje go takim, jaki jest. Wśród listów skierowanych do niego był jeden, który był dla niego przepustką do szczęścia. Do młodego rolnika z Podlasia napisała Adrianna z Łodzi. Michał zaprosił ją do swojego gospodarstwa, a widzowie z odcinka na odcinek byli świadkami uczucia, które rodziło się między tą dwójką. 

W finałowym odcinku fani dowiedzieli się, że para jest już po zaręczynach. Michał postanowił oświadczyć się ukochanej z dala od kamer. Dumna narzeczona z radością pokazała Marcie Manowskiej połyskujący na jej palcu pierścionek. 

Ada szybko zamieszkała w domu ukochanego 

W ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony 9" para oznajmiła widzom, że zamieszkali razem. Adrianna przeprowadziła się do domu ukochanego. Przyznała wówczas, że decyzja o wyprowadzce z rodzinnej Łodzi wcale nie była łatwa. Chciała jednak być blisko ukochanego, dlatego postawiła wszystko na jedną kartę. 

Michał mieszka w dużej willi we wsi Kalinówka-Basie. Trzeba przyznać, że gospodarz bardzo dba o gospodarstwo i dom. Wokół budynku rozpościera się zadbany ogród, w którym każda roślinka ma swoje miejsce. Jego ukochana zaaklimatyzowała się w tym miejscu, coraz bardziej doceniając uroki życia na wsi. 

Ślub Michała i Adrianny coraz bliżej 

Fani ze zniecierpliwieniem dopytywali młodych o termin ślubu. W końcu Adrianna przerwała milczenie i zaczęła zdradzać fanom szczegóły dotyczące uroczystości. Choć dokładna data uroczystości nie jest znana, Ada wyjawiła, że odbędzie się ona latem na Podlasiu, czyli w rodzinnych stronach pana młodego. Na weselu ma bawić się około 200 gości. Początkowo para myślała o zorganizowaniu imprezy w stodole, jednak ostatecznie zdecydowali się na wesele w stylu glamour. 

W rozmowie z "Faktem" Adrianna opowiedziała, że postawiła na suknię ślubną w stylu księżniczki. Będzie to śnieżnobiała kreacja z delikatnymi akcentami różu i złota. W wyborze sukni pomagały jej mama i siostra. 

Ada ma już za sobą wieczór panieński 

Wszystko wskazuje, że ślub Ady i Michała jest coraz bliżej. Kobieta ma za sobą już swój wieczór panieński. W ten wyjątkowy wieczór bawiła się wraz z przyjaciółkami nad jeziorem. Ukochana Michała ubrała się w bladoróżową sukienkę, a na głowę założyła wianek. Zdjęciem z wydarzenia pochwaliła się na Instagramie, a fani w komentarzach nie szczędzili jej ciepłych słów:

Ada, wyglądasz obłędnie. Kwitniesz❤️

Niech Wam się szczęści. Jesteście młodzi i wszystko przed Wami. Nie ma co marnować lat jak serducha w jeden rytm biją. We dwoje milej. 

Czyli lada moment Wasz ślub ale super 😍

Zobacz w galerii zakochanych Adriannę i Michała z "Rolnik szuka żony"