Ślub od pierwszego wejrzenia wraca już jesienią 2021?! Ogromna niespodzianka dla fanów

2021-08-02 16:58 Alicja Wójcik
Ślub od pierwszego wejrzenia
Autor: Materiały Prasowe

W dzisiejszych czasach znalezienie odpowiedniego partnera jest coraz trudniejsze. „Ślub od pierwszego wejrzenia” to budzący ogromne emocje miłosny eksperyment. Jego bohaterami są osoby, które do tej pory nie znalazły drugiej połówki, ale marzą o wielkiej miłości. Czy warto zaufać nauce i oddać swój los w ręce fachowców? Uczestnicy nowego programu zdecydowali się na ten krok. Idealnego partnera lub partnerki będą dla nich szukać eksperci. Ale jest jeden warunek – swoich wybranków będą mogli poznać dopiero na ślubnym kobiercu.

Po przeanalizowaniu tysięcy zgłoszeń, setkach rozmów oraz badań psychologowie Magdalena Chorzewska i Piotr Mosak, a także profesor Bogusław Pawłowski dobrali trzy pary ludzi, którzy pasują do siebie nie tylko charakterologicznie, ale także fizycznie. Przed kandydatami bardzo trudne wyzwanie – nie znają się, a formalnie już będą rodziną! Jak sobie z tym poradzą?

Ślub od pierwszego wejrzenia wraca już jesienią 2021?! Ogromna niespodzianka dla fanów

Bardzo dużo emocji wzbudził emitowany wiosną 2021 roku 5. sezon Ślubu od pierwszego wejrzenia. Spośród trzech par dobranych przez ekspertów w małżeństwie pozostała tylko jedna, jednak doszło do niespodziewanej sytuacji. Laura, która została sparowana z Maćkiem, po programie związała się z Karolem, który był mężem Igi! Fani Ślubu z wypiekami na twarzy wyczekują kolejnych odcinków kontrowersyjnego programu i wiele wskazuje na to, że pojawią się one szybciej, niż początkowo zakładaliśmy. Od 2020 roku Ślub od pierwszego wejrzenia emitowany jest wiosną, a TVN produkuje jedną edycję rocznie. Jednak 1 sierpnia na fanpage'u programu pojawił się post z podpisem "Mamy nadzieję, że będziecie z nami również jesienią". Wygląda na to, że nowe odcinki nadejdą szybciej, niż się spodziewaliśmy! Niestety - jak na razie TVN nie zdradził żadnych dodatkowych szczegółów dotyczących 6. sezonu.

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE