Ślub od pierwszego wejrzenia jest reżyserowany? Agnieszka i Wojtek komentują

2020-06-02 14:49 aw
Agnieszka i Wojtek
Autor: screen youtube.com, kanał Życie od pierwszego wejrzenia screen youtube.com

Mimo że czwarta edycja Ślubu od pierwszego wejrzenia zakończyła się 22 maja, o programie cały czas jest głośno. Głównie za sprawą Oliwii i Łukasza, którzy nie tylko pozostali w małżeństwie, ale zaledwie kilka dni po emisji finałowego odcinka powitali na świecie swoje pierwsze dziecko - syna Franka. Na YouTubie możemy śledzić także dalsze losy drugiej pary, która nadal jest razem, Agnieszki i Wojtka. Postanowili oni założyć kanał, w którym dzielą się z widzami informacjami ze swojego wspólnego życia.

Ślub od pierwszego wejrzenia jest reżyserowany? Agnieszka i Wojtek zabrali głos w tej sprawie. Można śmiało powiedzieć, że ta para od samego początku była ulubieńcami widzów. Kibicowali im niemal wszyscy fani Ślubu od pierwszego wejrzenia, a decyzja o tym, że po zakończeniu eksperymentu zdecydowali się pozostać razem, nie wzbudziła wielu zaskoczeń.

Ślub od pierwszego wejrzenia jest reżyserowany? Agnieszka i Wojtek odpowiadają

Po finałowym odcinku czwartej edycji programu Agnieszka i Wojtek uruchomili swój kanał na YouTubie - Życie od pierwszego wejrzenia - w którym chcą dzielić się doświadczeniami ze wspólnego życia po zakończeniu ich udziału w Ślubie od pierwszego wejrzenia. W drugim filmiku, który pojawił się na kanale pary, odpowiadają oni na najczęściej zadawane przez widzów pytania.

Aga i Wojtek odpowiedzieli m.in. na pytania dotyczące znalezienia pracy, wspólnego mieszkania, ślubu kościelnego, ale także te, które dotyczyły ich udziału w programie. Jedna z osób zapytała, czy Ślub od pierwszego wejrzenia jest reżyserowany, na co Agnieszka bardzo jasno odpowiedziała:

To nie jest wyreżyserowany program (...) My nie mamy scenariusza, nikt nam nie mówi, co mamy zrobić, gdzie mamy iść, co mamy powiedzieć (...) Przygotowania wyglądają tak, że bardzo mało informują. Każdego dnia dostajesz bardzo małą cząstkę informacji a propos kolejnego etapu, dlatego wszystko jest na bieżąco, wszystko jest świeże. A potem nasze życie wyglądało tak, jak widzieliście

Wojtek dodał, że przykładem tego, że w Ślubie od pierwszego wejrzenia wszystko dzieje się spontanicznie, jest ich wyprawa autobusowa podczas podróży poślubnej, podczas której faktycznie non stop się gubili. Przyznał, że często mylili drogi, zjeżdżali na złych autostradach. Para powiedziała wręcz, że w programie nie pokazali kilku bardzo śmiesznych sytuacji z tego wyjazdu! Cały filmik Agi i Wojtka możecie zobaczyć poniżej:

Maria Matejko - co wiemy o nowym serialu. To będzie HIT! Magazyn #HOT Ewy Wąsikowskiej-Tomczyńskiej

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE