Ślub od pierwszego wejrzenia: dziecko Oliwii i Łukasza przyszło na świat! To kolejne narodziny dzięki programowi

2020-05-27 12:20
Oliwia i Łukasz
Autor: Materiały TVN

Finał czwartej edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia został wyemitowany w TVN7 w piątek 22 maja. Był to niezwykle wyczekiwany odcinek, bo to właśnie w finale dowiedzieliśmy się ostatecznie, jakie decyzje podjęli uczestnicy i które pary zostały w małżeństwach po zakończeniu eksperymentu. To jednak nie wszystko! Tego samego dnia fani Ślubu od pierwszego wejrzenia mieli okazję poznać więcej szczegółów z życia par w rok po zakończeniu zdjęć do programu.

Ślub od pierwszego wejrzenia: dziecko Oliwii i Łukasza przyszło na świat! Para dostała piękny prezent na Dzień Matki. W ostatnim odcinku czwartego sezonu Ślubu od pierwszego wejrzenia teorie fanów zostały potwierdzone i dowiedzieliśmy się, że Oliwia i Łukasz zdecydowali się zostać w małżeństwie. Już dzień po emisji odcinka para potwierdziła także, że spodziewają się dziecka!

Ślub od pierwszego wejrzenia: dziecko Oliwii i Łukasza przyszło na świat!

Tą radosną informacją Oliwia podzieliła się na Instagramie. Świeżo upieczona mama wrzuciła post ze szpitala, na którym widać jedynie rączkę jej synka. Para zdecydowała się nazwać syna Franek. W poście napisanym przez Oliwię czytamy:

Najlepszy prezent na Dzień Mamy, jaki mogłam sobie wymarzyć 🙈 Razem z Frankiem mamy się superancko i już nie możemy się doczekać, kiedy tata @elkuchta zabierze nas do domu

Pod postem Oliwii z gratulacjami pospieszył Adrian, uczestnik trzeciej edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia. Adriana spotkało podobne szczęście jak Oliwię i Łukasza. Eksperci sparowali go z Anitą, z którą  niezwykle przypadli sobie do gustu, a eksperyment w programie przerodził się w miłość. Anita i Adrian mają już synka, a niebawem powitają na świecie córeczkę! Dziecka także spodziewa się jedna z par z drugiej edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia - Paulina i Krzysztof. Wszystkim parom serdecznie gratulujemy!

Kinowe hity, które trafią do internetu. Te filmy musisz obejrzeć! #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE