Ślub od pierwszego wejrzenia 7 FINAŁ: które pary zostaną razem?

i

Autor: Player.pl/Ślub od pierwszego wejrzenia Ślub od pierwszego wejrzenia 7 FINAŁ: które pary zostaną razem?

Ślub od pierwszego wejrzenia 7 FINAŁ: które pary zostaną razem? Wszystko jest już jasne!

2022-05-18 14:01

Ślub od pierwszego wejrzenia 7 chyli się ku końcowi. Które pary pozostaną w małżeństwie, a kto podejmie decyzję o rozwodzie? Fani obstawiają, a my już wiemy co się wydarzy!

Ślub od pierwszego wejrzenia 7 - finał już wkrótce. Które pary zostaną razem, a które małżeństwa zakończą się rozwodem? Jak zakończy się historia Agnieszki i Kamila, Patrycji i Adama oraz Doroty i Piotra ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 7"? Fani rozpoczęli spekulacje i mają swoje typy, my zaś wiemy już, co się wydarzy.

ZOBACZ TAKŻE: Gessler odchodzi z TVN! Szokująca wiadomość zelektryzowała fanów

Ślub od pierwszego wejrzenia 7 FINAŁ: które pary zostaną razem? 

Zdaniem widzów tylko dwie pary z 7. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" zdecydują się pozostać w małżeństwie i będą to Agnieszka i Kamila oraz Patrycja i Adam. W opinii internautów Dorota i Piotr podejmą decyzję o rozwodzie, bowiem ich wspólna przygoda w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" od początku nie była usłana różami. Jak będzie naprawdę? Odpowiedź na to pytanie uzyskacie w przyszłym tygodniu, gdy odbędzie się emisja finałowego odcinka "Ślubu od pierwszego wejrzenia 7". Chyba, że...

Ślub od pierwszego wejrzenia 7 FINAŁ: rozwód jednej z par jest pewny?

Widzowie, którzy są jednocześnie subskrybentami Playera, nie muszą jednak czekać na telewizyjną emisję finału "Ślubu od pierwszego wejrzenia 7". W serwisie pojawił się już przedpremierowo ostatni odcinek i wszystko stało się jasne. Czy fani programu mieli rację i trafili ze swoimi typami? Nie do końca. UWAGA! PONIŻEJ ZNAJDUJĄ SIĘ SPOILERY DOTYCZĄCE FINAŁU PROGRAMU Ślub od pierwszego wejrzenia 7. CZYTACIE NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ.

ZOBACZ TAKŻE: Najdziwniejsze programy reality show. Trudno uwierzyć, że trafiły do telewizji

Ślub od pierwszego wejrzenia 7 FINAŁ: Agnieszka i Kamil zostaną razem?

Między Agnieszką i Kamilem iskrzyło już od samego początku. Młodzi przypadli sobie do gustu podczas wesela i szybko zamieszkali razem. Potem zaczęli planować wspólną przyszłość i choć pojawiły się poważne zgrzyty, ostatecznie Agnieszka i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 7" postanowili pozostać w małżeństwie. 

Ślub od pierwszego wejrzenia 7 FINAŁ: Patrycja i Adam zostaną razem?

Choć losy Patrycji i Adama od początku były burzliwe, a kobieta wprost przyznawała, że wybranek ją irytuje, oboje postanowili dać sobie szansę. Patrycja i Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 7" postanowili pozostać w małżeństwie. 

Ślub od pierwszego wejrzenia 7 FINAŁ: Dorota i Piotr zostaną razem?

W tym przypadku widzowie nie zgadli! Dorota i Piotr ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 7", mimo licznych kłótni i nieporozumień, postanowili zawalczyć o swoją relację i pozostać w małżeństwie. 

ZOBACZ TAKŻE: Miłość i przeznaczenie - koniec serialu! Data ostatniego odcinka znana!

Ślub od pierwszego wejrzenia 7 FINAŁ: premiera. Gdzie i kiedy oglądać?

Telewizyjna premiera finałowego odcinka programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 7" odbędzie się we wtorek 24 maja 2022 roku, o godzinie 21:35, na antenie TVN. Odcinek dostępy jest też na Playerze. 

Jak dobrze znasz polskie programy reality show? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Kto zwyciężył w pierwszej edycji "Hotelu Paradise"?
Sonda
Lubisz program "Ślub od pierwszego wejrzenia"?