Ślub od pierwszego wejrzenia 7 FINAŁ: które pary zostaną razem? Wszystko jest już jasne!

2022-05-18 14:01
Ślub od pierwszego wejrzenia 7 FINAŁ: które pary zostaną razem?
Autor: Player.pl/Ślub od pierwszego wejrzenia Ślub od pierwszego wejrzenia 7 FINAŁ: które pary zostaną razem?

Ślub od pierwszego wejrzenia 7 chyli się ku końcowi. Które pary pozostaną w małżeństwie, a kto podejmie decyzję o rozwodzie? Fani obstawiają, a my już wiemy co się wydarzy!

Ślub od pierwszego wejrzenia 7 - finał już wkrótce. Które pary zostaną razem, a które małżeństwa zakończą się rozwodem? Jak zakończy się historia Agnieszki i Kamila, Patrycji i Adama oraz Doroty i Piotra ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 7"? Fani rozpoczęli spekulacje i mają swoje typy, my zaś wiemy już, co się wydarzy.

ZOBACZ TAKŻE: Gessler odchodzi z TVN! Szokująca wiadomość zelektryzowała fanów

Ślub od pierwszego wejrzenia 7 FINAŁ: które pary zostaną razem? 

Zdaniem widzów tylko dwie pary z 7. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" zdecydują się pozostać w małżeństwie i będą to Agnieszka i Kamila oraz Patrycja i Adam. W opinii internautów Dorota i Piotr podejmą decyzję o rozwodzie, bowiem ich wspólna przygoda w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" od początku nie była usłana różami. Jak będzie naprawdę? Odpowiedź na to pytanie uzyskacie w przyszłym tygodniu, gdy odbędzie się emisja finałowego odcinka "Ślubu od pierwszego wejrzenia 7". Chyba, że...

Ślub od pierwszego wejrzenia 7 FINAŁ: rozwód jednej z par jest pewny?

Widzowie, którzy są jednocześnie subskrybentami Playera, nie muszą jednak czekać na telewizyjną emisję finału "Ślubu od pierwszego wejrzenia 7". W serwisie pojawił się już przedpremierowo ostatni odcinek i wszystko stało się jasne. Czy fani programu mieli rację i trafili ze swoimi typami? Nie do końca. UWAGA! PONIŻEJ ZNAJDUJĄ SIĘ SPOILERY DOTYCZĄCE FINAŁU PROGRAMU Ślub od pierwszego wejrzenia 7. CZYTACIE NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ.

ZOBACZ TAKŻE: Najdziwniejsze programy reality show. Trudno uwierzyć, że trafiły do telewizji

Ślub od pierwszego wejrzenia 7 FINAŁ: Agnieszka i Kamil zostaną razem?

Między Agnieszką i Kamilem iskrzyło już od samego początku. Młodzi przypadli sobie do gustu podczas wesela i szybko zamieszkali razem. Potem zaczęli planować wspólną przyszłość i choć pojawiły się poważne zgrzyty, ostatecznie Agnieszka i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 7" postanowili pozostać w małżeństwie. 

Ślub od pierwszego wejrzenia 7 FINAŁ: Patrycja i Adam zostaną razem?

Choć losy Patrycji i Adama od początku były burzliwe, a kobieta wprost przyznawała, że wybranek ją irytuje, oboje postanowili dać sobie szansę. Patrycja i Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 7" postanowili pozostać w małżeństwie. 

Ślub od pierwszego wejrzenia 7 FINAŁ: Dorota i Piotr zostaną razem?

W tym przypadku widzowie nie zgadli! Dorota i Piotr ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 7", mimo licznych kłótni i nieporozumień, postanowili zawalczyć o swoją relację i pozostać w małżeństwie. 

ZOBACZ TAKŻE: Miłość i przeznaczenie - koniec serialu! Data ostatniego odcinka znana!

Ślub od pierwszego wejrzenia 7 FINAŁ: premiera. Gdzie i kiedy oglądać?

Telewizyjna premiera finałowego odcinka programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 7" odbędzie się we wtorek 24 maja 2022 roku, o godzinie 21:35, na antenie TVN. Odcinek dostępy jest też na Playerze. 

Jak dobrze znasz polskie programy reality show? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Kto zwyciężył w pierwszej edycji "Hotelu Paradise"?
Sonda
Lubisz program "Ślub od pierwszego wejrzenia"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE