Magda i Mateusz Gessler

i

Autor: WBF

Gessler odchodzi z TVN! Szokująca wiadomość zelektryzowała fanów

2022-05-18 13:21

Nazwisko Gessler nieodzownie kojarzy się stacją TVN. Jak jednak donoszą polskie media, wszystkich widzów programów kulinarnych czeka wielka, niespodziewana zmiana. Jedna z czołowych gwiazd odchodzi do konkurencyjnego show telewizji Polsat, by poprowadzić nową edycję powracającego formatu. Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał!

Gessler odchodzi z TVN - choć jest to jeszcze niepotwierdzona informacja, wydaje się być ona bardzo prawdopodobna. Od razu uspokajamy wszystkich, którzy boją się, że chodzi o Magdę Gessler. Najpopularniejsza polska restauratorka wciąż będzie prowadzić swoje kulinarne show Kuchenne rewolucje, które cieszy się niezmienną popularnością wśród widzów TVN-u. Mowa o Mateuszu Gesslerze, dla którego Magda Gessler jest ciocią. Brat Adama Gesslera, czyli ojca Mateusza, był mężem gospodyni telewizyjnego show. Jak podaje serwis Press, prowadzący do niedawna program MasterChef Junior Mateusz Gessler miał pożegnać się ze stacją TVN, by rozpocząć współprace z konkurencyjnym Polsatem. Przypomnijmy, że mężczyzny zabrakło w ostatnim sezonie kulinarnego show, którego bohaterami są nieletni. Utytułowanego kucharza zobaczymy jednak najprawdopodobniej w roli gospodarza doskonale znanego wszystkim formatu, który po kilku latach przerwy powraca na antenę Polsatu.

MasterChef Junior - Mateusz Gessler odchodzi z programu! Kto zajmie jego miejsce?

Sonda
Czy Mateusz Gessler dobrze sprawdzi się w roli prowadzącego "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia"?

Mateusz Gessler w Polsacie

Jak udało się dowiedzieć redaktorom serwisu, Mateusz Gessler miałby poprowadzić najnowszą edycję programu Hell's Kitchen - piekielna kuchnia, który powraca po siedmiu latach na antenę Polsatu. Wcześniej format prowadzili inni znani restauratorzy: Wojciech Modest Amaro oraz Michał Bryś. Stacja Polsat do tej pory nie potwierdziła krążącej w sieci informacji.

ESKA XD #048 | AMSR, SEKRETY PRZYSIĘGI, IGA ŚWIĄTEK, TANIE WAKACJE