Miłość i przeznaczenie - koniec serialu! Data ostatniego odcinka znana!

2022-05-17 17:00 Leon Pietrzak
Miłość i przeznaczenie
Autor: materiały TVP

Miłość i przeznaczenie zbliża się do końca! Poznaliśmy datę ostatniego odcinka tureckiej telenoweli, która cieszy się w Polsce tak ogromną popularnością. Sprawdźcie, kiedy zostanie wyemitowany 140. odcinek przygód Zejnep i Barysza.

Miłość i przeznaczenie - data ostatniego odcinka jest już znana! Turecka telenowela rozkochała serca wszystkich Polaków, którzy niecierpliwie wyczekują na kolejne epizody serialu. Niestety już niedługo pożegnamy się z Zeynep, Mehdim, Baryszem, Nerminem i wszystkimi bohaterami, którzy wywoływali w nas tyle różnych emocji! Jednak jak to w życiu bywa - wszystko co dobre, szybko się kończy. I nie inaczej jest w tym przypadku. Specjalnie dla czytelników ESKA.pl sprawdziliśmy, na kiedy zaplanowano emisję 140. odcinka "Miłości i przeznaczenie".

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zakazany owoc - turecki serial, który zastąpi Miłość i przeznaczenie. O czym jest? Ile liczy odcinków?

Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7

Miłość i przeznaczenie - data ostatniego odcinka

Turecki serial składa się łącznie ze 140 epizodów. Wszystkie można oglądać od poniedziałku do piątku na TVP2. Wyjątkiem ma być Boże Ciało, gdzie może pojawić się jednodniowa przerwa w emisji. Finałowy odcinek serialu Miłość i przeznaczenie zaplanowano na 27 czerwca 2022. To właśnie wtedy poznamy zakończenie losów Zejnep i Barysza.

Sonda
Będziesz tęsknić za serialem "Miłość i przeznaczenie"?

Miłość i przeznaczenie - co wydarzy się w finale?

Produkcja znad Bosforu wielokrotnie zaskakiwała swoich widzów. Nie inaczej będzie w finałowym odcinku, gdzie zobaczymy szczęśliwe zakończenie serialu. Będziemy świadkami m.in. ceremonii ślubnej Zejnep i Barysza oraz dowiemy się, że Camile wróci do Noh.

Lubisz seriale i kino?

Ten podcast jest właśnie dla Ciebie!

Listen to "Niewiarygodne rekordy filmowe" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE