Słoneczny patrol w TV4 - kiedy oglądać? Dni i godziny emisji, powtórki

2020-02-14 15:50 kw
Słoneczny patrol
Autor: materiały prasowe

Ich przygody, urodę i seksowne sylwetki - efektownie eksponowane w słynnych czerwonych kostiumach i w pięknej scenerii plaż Malibu, podziwiali widzowie na całym globie. Niewiele zostało miejsc na świecie, gdzie nie dotarła sława Davida Hasselhoffa, Pameli Anderson czy Carmen Electry, gwiazd Słonecznego patrolu. Już wkrótce serial będzie emitowany na antenie TV4. Kiedy i o której oglądać kultową produkcję?

Słoneczny patrol w TV4 - kiedy oglądać? Dni i godziny emisji, powtórki. Okrzyknięty „najpopularniejszym serialem w historii planety” i wpisany do Księgi Rekordów Guinnesa z racji największej globalnej widowni telewizyjnej, przekraczającej miliard osób, Słoneczny patrol, który od 31 lat nie schodzi z ekranów telewizyjnych na całym świecie, teraz w wielkim stylu powraca także na nasze ekrany. Powraca jednak spektakularnie odnowiony - w jakości HD, panoramicznym formacie 16:9 i w nowej oprawie muzycznej, w której obok oryginalnego tematu przewodniego znalazło się kilkaset nowych piosenek.

Słoneczny patrol w TV4

Serial opowiada o grupie ratowników z Los Angeles patrolujących słynne plaże Malibu. Zespołem młodych i utalentowanych ludzi kieruje doświadczony porucznik Mitch Buchannon (David Hasselhoff), który dla swoich podwładnych jest mentorem nie tylko w sprawach zawodowych. Dramatyczne sytuacje na służbie, widowiskowe akcje ratunkowe oraz życiowe i miłosne perypetie bohaterów rozgrywają się w efektownych kalifornijskich plenerach, które dzięki remasteringowi widzowie Słonecznego patrolu po raz pierwszy będą mogli oglądać w doskonałej jakości obrazu i w pełnej kolorystycznej krasie.

Słoneczny patrol w TV4 - kiedy oglądać?

Nową, zremasterowaną wersję Słonecznego patrolu w Polsce telewidzowie będą mogli oglądać na antenie Czwórki. Serial będzie emitowany od 2 marca, od poniedziałku do piątku, w dwugodzinnym paśmie od 16:00. Wówczas dostępne będą dwa premierowe odcinki kultowej amerykańskiej produkcji. Jak na razie nie wiadomo jeszcze, czy dostępne będą powtórki.

NAJNOWSZE