Lucyfer sezon 6 - kiedy nowe odcinki? Netflix przedłuży serial?

2020-02-14 13:21 kw
Lucyfer
Autor: screen YouTube/Netflix

Lucyfer to produkcja, która przede wszystkim skradła serca płci pięknej. Głównym bohaterem jest nieziemsko przystojny Lucyfer Morningstar, który prosto z piekieł przybywa na ziemię i pomaga policji w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek. W 2020 roku na Netfliksie ma zadebiutować piąty sezon serialu, który ma być finałową odsłoną produkcji. Niewykluczone jednak, że platforma przedłuży serial, czego owocem może być szósty sezon.

Lucyfer sezon 6 - kiedy nowe odcinki? Netflix przedłuży serial? W 2018 roku Fox ogłosił, że trzeci sezon Lucyfera będzie jego ostatnim. Fani serialu nie chcieli pozwolić na to, aby produkcja zakończyła się tak szybko, dlatego walczyli o jego wykupienie przez inną stację. Kampania oraz petycja #SaveLucifer przyniosła pożądany efekt, ponieważ Netflix zdecydował się na zakup praw do serialu. Dzięki temu powstał czwarty sezon, a już wkrótce światło dzienne ujrzy piąty sezon. Czy powstanie również szósta odsłona?

Lucyfer sezon 6 - Netflix przedłuży serial?

Fani Lucyfera zawdzięczają platformie Netflix aż dwa sezony ukochanego serialu. Mimo że nadchodzący wielkimi krokami piąty sezon produkcji ma być finałowym, widzowie nadal liczą na to, że Netflix przedłuży serial o kolejną odsłonę. Okazuje się, że jest na to spora szansa. Jak informuje serwis TVLine - Netflix chce zamówić szósty sezon Lucyfera! Platforma prowadzi podobno rozmowy z Warner Bros, w temacie przedłużenia historii o przystojnym diable. Czy powstanie szósty sezon? O tym z pewnością dowiemy się już wkrótce.

Lucyfer sezon 5 - kiedy nowe odcinki?

Wszystko wskazuje na to, że piąty sezon Lucyfera zadebiutuje już 6 czerwca 2020 roku na Netfliksie.

NAJNOWSZE